Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li me laže ili što??

Ako ne vidis uplatu znaci da je nema. Može napraviti transakciju i stornirati je. Ukratko - ne nasjedaj!!
2013 08 15
Ne mora odmah biti da laže,meni su tu jednoj curi sjeli nakon 5 dana novci,uplacivano net bankingom,zvala banku,rekli da net.b.ima poteskoca no ne mora znaciti da laze. U svakom slucaju ne salji dok ne sjedne
2013 08 15
Iskreno, meni su dosta dugo sjedali novci. Iz jedne banke u drugu, brijem jedno 4 dana. Al nezz jel ona uplatila kasnije nego što je rekla. Hmmm. Sve u svemu, vjerovatno te laže. Ne šalji dok ne vidiš uplatu. [:smijesi]
2013 08 15
ne šalji dok novci ne sjednu! moguće da negdje i zaglavi nešto, zbog praznika npr.ali baš 6 dana..uf, čisto sumnjam! [:pospan]
2013 08 16
Nikakva uplata neće prolaziti 6 dana. Ako je ista banka proći će isti dan neovisno o vremenu, a za druge banke sljedeće jutro ako je uplaćeno nakon 3 sata. Vjerojatno laže o uplati i nemoj slati ništa prije nego je vidiš.
2013 08 16
dakle u istu banku u pravili sjeda odmah, a u drugu banku (pod uvjetom da je uplata napravljena do 15 h) sjeda u pravili kroz par sati...ako je uplata iza 15 h sjeda drugi dan.... uplate napravljene petkom iza 15h sjedaju u ponedjeljak (iznimno u nekim bankama u subotu).... [:kesi] da ti iz Bosne ili Srbije uplaćuje na devizni sjeda u roku 3 dana...tako da... ili je fulala broj ttvog računa, ili uopće nije uplatila [:place]
2013 08 16
1 2