Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Intimna frizura na muškarcu (+18)

Ne znam zakaj je muška depilacija tabu tema?! Po meni je to stvar higijene.
2013 08 24
meni je ok da je podsisano, uredno, ali skroz obrijano ne. jaja pak su mi bolja obrijana :-D
2013 08 24
uh, vidjeh ovu temu medju pracenima i sad mi se jede čok torta
2013 08 24
Ja se redovito depiliram i isto tako volim da je i kod mog dragog sve glatko... [:kesi] [:kesi]
2013 08 24
mojestvarcice [:smije] [:smije] [:smije]
2013 08 24
ja se depiliram nikako ne brijem jer će onda ostati točkice,ovako je sve lijepo, [:zaljubljen] a momak mi se isto dole iznad njega sredi,i hjaja..lepše je za gledat [:smije] [:smije]
2013 08 24
moj muž se depilira dole i ispod pazuha i to mi je super.
2013 08 24
ja sam imala dečka davno koji se dolje uređivo u trokut... [:boji] mislim,kad sam to vidjela,jednostavno nisam to mogla izdržat,nedugo nakon mog izbjegavanja,prekinusmo [:smije] [:smije] [:smije]
2013 08 24
Da je fino podšišano i uredno [:smijesi] a loptice obrijane [:hihot]
2013 08 24
ako koja treba...šišam jaja...pa dovedite primjerke...povoljno!!! može i zamjena za artikle u dućančićima [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 08 24
Meni je depilirani muškarac..pa bio on..komad i pol..ako je depiliran..jednostavno odbojan [:sokiran] [:sokiran]
2013 08 24
podšišano mi je sasvim ok. a kod mene čelavica [:smijesi]
2013 08 24
iskreno, ne bih voljela da je skroz depiliran dole. ok, ak bi on to tako sam od sebe furo, prezivjela bih, al nije mi neka zelja da to napravi. moze malo trimano, tek tolko da ne dobijem poriv da pletem pletenice
2013 08 25
moj dragi je opsjednut sa brijanjem tamo dole....mal mal se brije,al meni je tako svejedno,iako me više izluđuje u wc-u je duže nego ja. također ni ja nevolim da to zaraste,moram se pomaknut redovno
2013 08 25
obozavam kod decka kad su mu loptice glatke [:kesi] [:smije] , ne zelim da mi neka dlaka zavrsi u ustima [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 08 25