Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Intimna frizura na muškarcu (+18)

Očito ove koje vole čupave pimpeke i jaja ne prakticiraju oralni sex jer je to fuj , jelda? hahahahaha...
2013 08 28
Komentar zadnje je za lagano upitat se..dal treba uzimati lijekove. Da,trebaš [:hihot] [:hihot]
2013 08 29
hahhahhhaha sokolica25
2013 08 29
Ha,ha,ha joj meni [:smije] [:smije] [:smije] ja volim svog čupavca,a ako štogod i zapne među zubima...nema veze [:jezik] Jedino što mi je bilo ful čudno je moj bivši koji je po cijelom tijelu bio gladak,a guzica dlakava ko u bigfoota [:hihot]
2013 09 13
obrijano i uredno. [:smije]
2013 12 21
ja svom muškarcu radim takozvanu brazilsku :) Zadovoljan on a bome i ja [:smije]
2014 01 03
nisam bas neka osoba koja voli sex, vise ga izbjegavam , ali definitivno volim obrijane decke. prije mi je bilo odbojno kada neki kaze da brije al kada sam upoznala sadasnjeg decka koji ga brije bas mi se sviđa to :) puno ljepse izgleda :)
2014 01 05
Čelavo do uredno podšišano [:sramezljiv]
2014 04 04
Moj dečko se oduvijek brijao, pazuhe zbog posla, a prsa i ostalo... a valjda jer je bio nogometaš. Ali meni to nije toliko bitno pa je polako prestao toliko revno se ''uređivati'' i moram priznati prvi put kad sam vidjela malo dlakava jaja - baš mi je bilo sexy! Nekako muškije izgleda. [:smije] Meni je podšišano sasvim dovoljno. [:smijesi]
2014 04 15
A ja volim amazonu puno puno raslinja kod mene do koljena šume kod dragog isto nikad nismo brijali ništa ni noge ni pazuhe!!!! Naravno šala mala [:kesi] [:zaljubljen] [:poljubac] [:hihot]
2014 10 01
Ja obožavam golo,i sad bi ako zna neku frizerku iz okolice Varaždina neka javi
2018 09 12
> leshomeso: > meni je ok da je podsisano, uredno, ali skroz obrijano ne. jaja pak su mi bolja obrijana :-D Slazem se
2022 07 20
1 2 3