Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cijena na upit?

gregibela- u potpunosti se slažem s ovim za lot [:ljut] maryce - to je i mene naživciralo !! jedna cura prodjae majčice u lotu, ja pošaljem upit da ih želim a ona tek naknadno napiše meni u poruci da je cijena za 1, kao dat će mi popust [:kesi] tek sam neko vrijeme tu na krpicama i što god da mi se svidi i treba, il' je zauzeto, il' prodano [:frustriran] [:smije]
2013 08 26
ne volim to na upit. al svejedno sve ono što se meni svidi najcesce te korisnice ne dolaze po tjedan dana [:smije]
2013 08 26
takve ni ne gledam..a mislila sam da moje cijene lotova odbijaju [:hihot]
2013 08 26
Meni je nešto najdraže kad slikaju neku kombinaciju pa stave neke kul cipele (koje naravno nisu na prodaju), no samo da svi mi vidimo da ih one imaju i da privuku poglede. [:pospan]
2013 08 26
cijena na upit je sifra za precjenjene i skupe stvari,,,,,,, vjerovatno od sramote nemoze odma stavit cijenu jer je ''skupo placeno'' i te fore [:hihot]
2013 08 26
ja sam poslala upit curi za štikle, makar su mi bile premale. reko, koja je cijena? veli ona odredi sama, ja velim evo idem do 100 kn pošto sam ih htjela kupiti u dućanu za 180 ali na kraju nisam bla bla.. (stvarno je istina, ali me sestra i mama odgovorile od cipele u trgovini), da bi ona meni rekla nedam ih za ispod 150. hvala lijepa ono :)
2013 08 26
ja sam poslala upit curi za štikle, makar su mi bile premale. reko, koja je cijena? veli ona odredi sama, ja velim evo idem do 100 kn pošto sam ih htjela kupiti u dućanu za 180 ali na kraju nisam bla bla.. (stvarno je istina, ali me sestra i mama odgovorile od cipele u trgovini), da bi ona meni rekla nedam ih za ispod 150. hvala lijepa ono :)
2013 08 26
ja sam poslala upit curi za štikle, makar su mi bile premale. reko, koja je cijena? veli ona odredi sama, ja velim evo idem do 100 kn pošto sam ih htjela kupiti u dućanu za 180 ali na kraju nisam bla bla.. (stvarno je istina, ali me sestra i mama odgovorile od cipele u trgovini), da bi ona meni rekla nedam ih za ispod 150. hvala lijepa ono :)
2013 08 26
koliko god da mi se nešto sviđa,kad je cijena na upit,samo preskočim :D trudim se stavit realne cijene,dogovoriti se s kupcima, al uvijek stavim cijenu . Jednom sam pitala kao koja je cijena, dobila povratno : A kolko bi ti dala za to . wtf?
2013 08 27
1 2