Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

3. prevara u 10 dana i nevjerovatno bezobrazne korisnice

dakle neke me se sjecaju od prije par dana kad sam pisala temu o prljavom sakou kojeg sam dobila, sada sam dala 50 kn za jednu print majcu i uplatila osti dan za tu majcu i doticna prodavacica mi je kao odmah sutra dan poslala i poslala ovu sifru TA00008693 i nakon par dana ja odem vidjeti na tisak lokator di mi je paket i pise ni vise ni manje nego paket nije pronaden, i ja to prijavim prpdavacici majce i ona kaze kako njoj pise da je u distribuciji i ona napravila " screenshot " toga i poslala mi na email ( jer ke kvantna fizika to izmjeniti u fotosopu ) i danas 11 dana od kad je ona kao poslala paket njega naravno nema ja otisla na kiosk i zenska na kiosku da nikakav paket nije prijavljen na moje ime, i ja to kazem prpdavacici da kako je moguce pa cura iz iloka mi je slala paket isti dan kad i ona pa ke stigao vec 6. dan a ova iz zahreba 12 faking dana, i moja najdraza prodavacica mi je rekla da sta ja hocu od nje da je ona svoj dio posla napravila ( pod time je mislila da sta ocu od nje i da se kao snadem sama ) i da sse to njoj nikad nije desilo bla bla. sad sam joj napisala da ocu svoj novac nazad, ovo je nevjerovatno u samo 10 dana tri faking prevare a sta adminka radi? adminku brine da forum bude uredan. PRIJATELJSKI SAVJET! NE KUPOCATI ODJECU S KRPICA BEZ OBZIRA KOLIKO TKO IMAO POZITIVNIH KOMENTARA, PROSECITE DO DUCANA I NADITE NESTO STO CETE IMAT GODINAMA A NE NESTO STO CE VAM DOCI OFUCANO ILI NECE DOC UOPCE!
2013 08 28
i pardon na greskama jer tipkam na mobitelu
2013 08 28
TA00008693??? Kako je moguće da je tu šifru kao dobila uopće [:smije] Pa sve šifre su sada TA01...
2013 08 28
Paket nije pronaden- to i meni piše kad sam ukucala ovu šifru. Laze i to za 50kn- ne mogu vjerovati. Koja je to korisnica? Zao mi te je stvarno [:tuzan]
2013 08 28
Da, i ja sam ukucala i nije pronađen. [:ljut]
2013 08 28
Ma ovo je stvarno bezobrazno, može link korisnice? I onda mi pošteni prodavači najebemo zbog takvih prevaranata. Fuj.
2013 08 28
U zadnje vrijeme non stop šaljem preko Tiska - trenutno njihovo brojevi paketa počinju sa TA01....što znači da nije moguće da je paket pod gore navedenim brojem poslan ovih dana- nažalost prevarena si.. Da sam ja na tvom mjestu poslala bi mail na tisak i molila da mi provjere status tog paketa (meni su uvijek sve riješili vrlo brzo). Broj telefona direktni za probleme sa paketima je 01/2641-434 gđa. AnaMarija - jako ljubazna -mislim da radi pon-petak do 5 pa možeš i nju nazvat da ti točno kaže.
2013 08 28
I ja sam neki dan dobila šifru TA000(neki broj)..tako da je moguća.al ovo što se događa je strašnoo [:ljut] [:ljut]
2013 08 28
ne razumjem mentalni sklop takvih tuketina, a baš su tuketine.
2013 08 28
I da je dobila doista tu šifru, čekala bi eventualno tjedan dana na paket, a ne toliko, još pogotovo način razgovaranja od prodavačice -.-
2013 08 28
Sve će im se to kad tad vratiti. Zajebat će i njih netko.
2013 08 28
Ja ne vjerujem da stvarno ima tako otrovnih ljudi... zar nije ova stranica napravljena da ljudi prodaju stvari koje više ne koriste,a s druge strane i kupujemo stvari koje nam se sviđaju za ne toliko velike novce? kriminalno...
2013 08 28
ne mogu dati link ali nick joj je susasusa
2013 08 28
Traži da ti pošalje sliku potvrde
2013 08 28
Sram ju može biti... fuuuuuj!
2013 08 28
1 2 3 4 5 ... 6