Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

3. prevara u 10 dana i nevjerovatno bezobrazne korisnice

susasusa, dobila si vrhunsku reklamu, di ćeš bolje od ovoga [:hihot] i sama sam ti odmah pregledala dućan [:smijesi]
2013 08 29
hehe aleksandra :))) [:hihot] nije bilo nešto prometno danas, osim dvije cure jučer navečer šta su tražile da za svaki slučaj vratim novce odmah makar trebalo bit poslano.. ugl. bilo bi lijepo da je dobra reklama no ne vjerujem da će ili da je puno cura temu prelistalo do kraja, sve do happy end raspleta :, [:smijesi] makar nije ne zanimljiv :p no nema veze, nadam se da će ova tema bit obrisana uskoro, da će Cattleya barem javiti kako je zadovoljna i amen :)
2013 08 29
nadam se da je to sad even steven, da koliko je cura odustalo od kupnje da se toliko cura odlučilo za kupnju kod tebe :D
2013 08 29
mislim da se nece javit maca popala jezik...druge prevare i paranoja jesu razlog ali ne i opravdanje
2013 08 29
sepina ti si heroina ove teme, razotkrila si cijelu problematiku poput sherlocka
2013 08 29
jesam jok heroina sutra cu se jos ja zeznut sa necim [:smije] [:smije]
2013 08 30
riješi to s adminkom ili otvori novu temu budući da ovo nije tema u kojoj je netko prevaren..
2013 09 02
btw. budući da je sve do sad bilo kakav odgovor ili isprika izostala, ostavila sam cattleyi neutralnu povratnu.. idemo dalje sad, hvala svim dragim curama na podršci :) srdačan pozdrav [:poljubac]
2013 09 02
Vrlo nekorektno od nje što se nije ispričala. No dobro, što je, tu je, nadam se samo da su curke do kraja pročitale postove s ove teme te da ti ovo neugodno iskustvo nije poljuljalo prodaju [:smijesi] Sretno! [:smijesi]
2013 09 02
puno ti hvala Legica, jako si draga :) sretno i tebi i svima! :)
2013 09 02
oprostite što ovako upadam, ali koliko unaprijed vidi teta na Tisku najavu paketa? Hvala [:smijesi]
2013 09 04
1 2 ... 4 5 6