Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

3. prevara u 10 dana i nevjerovatno bezobrazne korisnice

ljudi moji tu je prepiraka mislim nastala zbog krivog slova...neznam koja je od vas krivo prepisala sifru u to ne ulazim [:hihot] TW umjesto TA
2013 08 29
Upišeš TW00008693 i nađen je)..uvijek idu 2 slova+4 nule+neki brojevi. Samo lagano.
2013 08 29
o svom trošku, natrag dobila sranje! i sad se tu za*ebavam za tih 50 kn, tolko teksta nisam ispisala nikom kolko tebi od prvog dana moram objašnjavat i print screen radit i sve, a fotošop da pravi sam maher, znam ju odrezat i smanijit jebenu veličinu, prvi put idem uopće na tisak provjeravat jer ti nisi bila us tanju nisam ni znala šta treba pisat i ti se sad bez osnove optužuješ da sam nešto fotošopirala? pa ne razumijem kako možeš bit takva??
2013 08 29
[slika:71dc1903-940b-4663-bfea-d809a62c77b9] DOBRO SUSA DI JE MOJ PAKET ONDA?? EVO S '' TOČNO '' UTIPKANOM ŠIFROM, NEKA I OSTALE PROVJERE AKO LAŽEM
2013 08 29
TW + 0000 ako je printano od doma TA +01 kad se ispuni kod tiska
2013 08 29
CattLeya nije TA nego TW i dalje brojevi
2013 08 29
Kriva ti je šifra CATTLEYA!..ne TA..TW..jebemuu!
2013 08 29
boze da je samo prosetala do tiska podigla bi paket bez obzira koja je sifra bila...pa to se prvo ucini pa se onda optuzi
2013 08 29
****************************************** BITNO da sam ja javno popljuvana ovdje i optužena da fotošopiram neš što nisam niakd ni vidla samo zato jer je prije mene 3 puta il kolko dotična bila prevarena, idem na ruku makimalno i sve al dajte mi recite od kud da ja znam da cura nije dobila majicu?? ja mogu ić sutra odma na tisak inzistirat da mi da potvrdu koju sma joj u 2 primjerka (i oba ih je teta na tisku zadržala) dala da mi da natrag i da slikam sve šaljem faksom, kako želi dotična!! **** ako šta neću dozvolit onda je to da mi se ime ovakvim neosnovanim optužbama provlači po forumu ili bilo gdje
2013 08 29
da nije tuzno bilo bi smjesno
2013 08 29
TW000008693...zaprimljen u Matuljima.
2013 08 29
ODJEDNOM MUK I TIŠINA---- nakon dvosatnog pljuvanja bio bi red da se barem ispričaš JEDNOJ NEVJEROJATNO BEZOBRAZNOJ KORISNICI, TUKI... PREVARANTICI ETC
2013 08 29
susasusa mislim da bi znala da je paket podignut, jer na internetu na statusu paketa, kada utipkaš šifru piše, ukoliko je kupac podigao paket, da je paket predan kupcu...
2013 08 29
ne radi se o tome očito dal je podignut već o tome da ja nisam poslala i da varam za 50 kn! (a i nisam znala da tako piše) uostalom prvi put sam i to na njen zahtjev uopće išla na to stanje paketa kako li je di je i to pogledat jer ne naručujem osobno ništa preko tiska tako da ni nakon ove jebade nisam išla provjeravat budući da mi je i dotični mail daleko ispod no znam šta sam vidjela kad sam to kopirala!!
2013 08 29
CattLeya je inače ok cura,al ovo joj zbilja nije fer. Susasusa,zaslužila si ogromnu ispriku. [:sramezljiv]
2013 08 29