Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

3. prevara u 10 dana i nevjerovatno bezobrazne korisnice

susasusa , prije 7 dana, 21:26 pogledala sam sada ja, našla sam di se to gleda, nisam nikad ništa naručivala preko tiska pa nisam ni provjeravala i vidim da piše sa zelenim paket je u distribuciji prema primatelju... šta to znači da nije pronađen? ozblj pitam jer stvarno ne znam kako treba šta pisat.. pliz odg dok vidiš da ne brinem tolko.. hvala puno CattLeya , prije 6 dana, 18:53 stvarno ne znam i sofra mi je bila sumnjiva na prvi ppgled jer inace sifre od tiska pocnu s TO... susasusa , prije 6 dana, 19:11 a vidiš da piše u distribuciji prema primatelju?
2013 08 29
CattLeya , prije 6 dana, 19:31 ne znam, sad sam na mobu. samo vas molim da ukoliko dode do komplikacija da se vi pobrinete za to jer ja vise nemam snage niti volje, szudentica sam i upravo sam se preselila, i prevarena sam dva put za redom u zadnjih tjedan dana nadam se da ce ovo proci kako treba CattLeya , prije 6 dana, 19:48 ne vidim......................... susasusa , prije 6 dana, 19:57 Razumijem, samo ne vidim di je problema, jer kad upišem šifru koju sam na mail dobila za tvoj paket- piše da je na putu prema tebi.. evo sad ću ti napravit print screen da vidiš kako to izgleda
2013 08 29
susasusa , prije 6 dana, 19:58 *problem CattLeya , prije 6 dana, 19:59 ma dobro vjerovati cu vam, hvala, otici cu do tiska za nekih 3-4 dana susasusa , prije 6 dana, 20:03 poslala sam ti na mail print screen sa njihove stranice da vidiš .. da ne bude nekakvo sumnjičavo vjerovanje na slijepo.. i mogu ga provjeravat tu i tamo i sama te obavjestit kad ti dođe :) gle, zaista nisam jedna od lopovica ovdje, ne bi mogla spavati mirno da išta zeznem prema tome, što se mene tiče-ne moraš brinut :) btw.provjeri mail, lijepi pozdrav
2013 08 29
susasusa , prije 6 dana, 20:15 žao mi je :( CattLeya , prije 6 dana, 20:17 al se veselim ovoj majci, javim vam se u sljedeca tri dana za paket a i frendica bi narucila također manji L! susasusa , prije 6 dana, 20:19 drago mi je, iskreno vjerujem da ćeš biti zadovoljna :) CattLeya , prije 2 dana, 17:09 hej, meni jos paketa nema, a jedna cura mi je poslala paket isti dan kad i ti i to iz iloka i stigao je bas danas, jer ponedjeljkom i petkom dobivaju pošiljke, isla sam i prekjucer i opet nista, a pred 8 dana si ga poslala, ne znam sto da mislim :s
2013 08 29
susasusa , prije 7 sata ne znam ni ja šta da mislim, niakd mi s enije dogodilo da paket nije stigao, drugoj curi koji sam slala isti dan-mi je javila da je došao.. gle mogla si vidjet skopirano s maila di su mi javili šifru i kad se ta šira ukucala je pisalo da paket tebi dolazi tako da možeš vidjet da nije do mene..i print screen sam ti napravila di to piše, ugl ne znam šta da radim u takvoj situaciji, pokret ću temu na forumu il nešto jer stvarno ne znam šta napravit CattLeya , prije 6 sata da, ali teta na kiosku je rekla da nema nikakvog paketa na moje ime, jbt proslo je vec 10 dana i ona je rekla da paket definitivno nije poslan jer i da se izgubio mora biti zabiljezen p.s i njoj pise da paket ne postoji kao i meni, vi imate ocito neki super internet kad samo vama prikazuje da je paket u distribuciji jer ni na laptopu od mog decka niti mame ne piše išta tome slično
2013 08 29
susasusa , prije 10 dana, 15:17 hoće hoće :) dogovoreno, šaljem sutra i javljam šifru.. CattLeya , prije 10 dana, 15:18 hvala ti, ja uplatim danas ili sutra ujutro! LP susasusa , prije 10 dana, 15:19 u redu, hvala i lijepi pozdrav :) CattLeya , prije 9 dana, 15:52 uplaceno! susasusa , prije 8 dana, 13:09 okej, hvaal :) javi kad stignee :)) CattLeya , prije 8 dana, 18:07 samo mi napisi sifru paketa susasusa , prije 7 dana, 11:03 Šifra paketa: TW00008693 Napomena: Sačuvajte šifru paketa ili ju zapišite kako biste mogli pratiti pošiljku. Status pošiljke možete pratiti ovdje Pošiljatelj: Paket donesite na prodajno mjesto: 909990, PRELOG Glavna ulica 34 40323 Prelog Pogledajte lokaciju kioska na kiosk lokatoru. Primatelj: Paket preuzmite na prodajnom mjestu: 907260, MATULJI - AUTOB. STANICA Trg maršala Tita bb 51211 Matulji Pogledajte lokaciju kioska na kiosk lokatoru. CattLeya , prije 7 dana, 14:23 pise mi da paket nije pronaden!? susasusa , prije 7 dana, 21:14 ej, tek sad vidim poruku.. ne znam u čem je problem, idem pošaljem poruku curi kojoj sam majicu slala u istom paketu da vidim šta ona veli pa ti odg susasusa , prije 7 dana, 21:15 ovo šta sam ti skopirala to sam na mail dobila susasusa , prije 7 dana, 21:26 pogledala sam sada ja, našla sam di se to gleda, nisam nikad ništa naručivala preko tiska pa nisam ni provjeravala i vidim da piše sa zelenim paket je u distribuciji prema primatelju... šta to znači da nije pronađen? ozblj pitam jer stvarno ne znam kako treba šta pisat.. pliz odg dok vidiš da ne brinem tolko.. hvala puno CattLeya , prije 6 dana, 18:53 stvarno ne znam i sofra mi je bila sumnjiva na prvi ppgled jer inace sifre od tiska pocnu s TO... susasusa , prije 6 dana, 19:11 a vidiš da piše u distribuciji prema primatelju?
2013 08 29
susasusa , prije 3 sata ponavljam ti, ja ne znam di je paket koji sam ti poslala, kad je bio poslan je pisao da je na putu prema tebi - napravila sam ti jbni print screen i poslala na mail da vidiš jer si rekla da ti ne vidiš di je sad on, odkud da ja znam, ja sam svoj dio napravila, ne razumijem, ako sam ti print screen-ala i stavila u word tu sliku jer ju ne znam zaljepit samu na desktop i reci mi šta da radim, nikad mi se to nije dogodilo, btw ne znam šta piše sada za paket CattLeya , prije 1 sat da i sta cemo sada? ti si lijepo stavila 50 kn u dzep a ja da se nosim i zivkam tisak. hocu svojih 50 kn jer ja nemam nikakvu garanciju da si ti paket poslala. sto se tice screenshota tesko napraviti u photishipu i izmjeniti pa to staviti. GLE AKO TISKU PISE DA JE PAKET NE PRONADEN SIGURNO TEBI NECE PISAT DA JE U SLANJU.
2013 08 29
I TO JE DRAGE MOJE SVE OD NASEGA RAZGOVORA!
2013 08 29
CattLeya , prije 6 dana, 20:13 ma ona je nerazumljiva osoba, dala sam ga psu da spava na njemu kad za nista drugo nije! onda mozes mislit kakav je susasusa , prije 6 dana, 20:15 žao mi je :( CattLeya , prije 6 dana, 20:17 al se veselim ovoj majci, javim vam se u sljedeca tri dana za paket a i frendica bi narucila također manji L! susasusa , prije 6 dana, 20:19 drago mi je, iskreno vjerujem da ćeš biti zadovoljna :) CattLeya , prije 2 dana, 17:09 hej, meni jos paketa nema, a jedna cura mi je poslala paket isti dan kad i ti i to iz iloka i stigao je bas danas, jer ponedjeljkom i petkom dobivaju pošiljke, isla sam i prekjucer i opet nista, a pred 8 dana si ga poslala, ne znam sto da mislim :s susasusa , prije 7 sata ne znam ni ja šta da mislim, niakd mi s enije dogodilo da paket nije stigao, drugoj curi koji sam slala isti dan-mi je javila da je došao.. gle mogla si vidjet skopirano s maila di su mi javili šifru i kad se ta šira ukucala je pisalo da paket tebi dolazi tako da možeš vidjet da nije do mene..i print screen sam ti napravila di to piše, ugl ne znam šta da radim u takvoj situaciji, pokret ću temu na forumu il nešto jer stvarno ne znam šta napravit CattLeya , prije 6 sata da, ali teta na kiosku je rekla da nema nikakvog paketa na moje ime, jbt proslo je vec 10 dana i ona je rekla da paket definitivno nije poslan jer i da se izgubio mora biti zabiljezen p.s i njoj pise da paket ne postoji kao i meni, vi imate ocito neki super internet kad samo vama prikazuje da je paket u distribuciji jer ni na laptopu od mog decka niti mame ne piše išta tome slično
2013 08 29
to onda definitivno nije moj paket ako je zaprimljen! ma di je zaprimljen??? !!! Paket nije pronađen Provjerite broj paketa na računu...
2013 08 29
susasusa , prije 3 sata ponavljam ti, ja ne znam di je paket koji sam ti poslala, kad je bio poslan je pisao da je na putu prema tebi - napravila sam ti jbni print screen i poslala na mail da vidiš jer si rekla da ti ne vidiš di je sad on, odkud da ja znam, ja sam svoj dio napravila, ne razumijem, ako sam ti print screen-ala i stavila u word tu sliku jer ju ne znam zaljepit samu na desktop i reci mi šta da radim, nikad mi se to nije dogodilo, btw ne znam šta piše sada za paket CattLeya , prije 1 sat da i sta cemo sada? ti si lijepo stavila 50 kn u dzep a ja da se nosim i zivkam tisak. hocu svojih 50 kn jer ja nemam nikakvu garanciju da si ti paket poslala CattLeya , prije 1 sat da i sta cemo sada? ti si lijepo stavila 50 kn u dzep a ja da se nosim i zivkam tisak. hocu svojih 50 kn jer ja nemam nikakvu garanciju da si ti paket poslala. sto se tice screenshota tesko napraviti u photishipu i izmjeniti pa to staviti. GLE AKO TISKU PISE DA JE PAKET NE PRONADEN SIGURNO TEBI NECE PISAT DA JE U SLANJU. CattLeya , prije 1 sat da i sta cemo sada? ti si lijepo stavila 50 kn u dzep a ja da se nosim i zivkam tisak. hocu svojih 50 kn jer ja nemam nikakvu garanciju da si ti paket poslala. sto se tice screenshota tesko napraviti u photishipu i izmjeniti pa to staviti. GLE AKO TISKU PISE DA JE PAKET NE PRONADEN SIGURNO TEBI NECE PISAT DA JE U SLANJU.
2013 08 29
i ovo sam ti poslala no nije poslalo jer je duža poruka od 1000 znakova pa da ju ne cijepam i budući da je sve ovdje sad javno nek bude i ovo. prosti na izrazu al jebe se meni za tvojih 50 kn, svaki dan dva pošaljem barem 5 print majica i u zadnje vrijeme zna bit i više i NI JEDNA JEDINA cura mi nije srala čim sam joj napisala da je poslano (i da ne ulazim u detalje tvojeg dopisivanja) a daj mi reci da lis emožeš stavit u moju poziciju barem na tren kao što sam se ja u tvoju još na sredini dopisivanja? kako da ja znam da ti u biti nisi dobila majicu? kako? ne razumijem to, imala sam i ja slučaja da su mi se javile nakon 3-4 tjedna 2 cure pa rekle da im ne odgovara odjeća, vratila sam novac i pt o svom trošku, natrag dobila sranje! i sad se tu za*ebavam za tih 50 kn, tolko teksta nisam ispisala nikom kolko tebi od prvog dana moram objašnjavat i print screen radit i sve, a fotošop da pravi sam maher, znam ju odrezat i smanijit jebenu veličinu, prvi put idem uopće na tisak provjeravat jer ti nisi bila us tanju nisam ni znala šta treba pisat i ti se sad bez osnove optužuješ da sam nešto fotošopirala? pa ne razumijem kako možeš bit takva??
2013 08 29
i ovo sam ti poslala no nije poslalo jer je duža poruka od 1000 znakova pa da ju ne cijepam i budući da je sve ovdje sad javno nek bude i ovo. prosti na izrazu al jebe se meni za tvojih 50 kn, svaki dan dva pošaljem barem 5 print majica i u zadnje vrijeme zna bit i više i NI JEDNA JEDINA cura mi nije srala čim sam joj napisala da je poslano (i da ne ulazim u detalje tvojeg dopisivanja) a daj mi reci da lis emožeš stavit u moju poziciju barem na tren kao što sam se ja u tvoju još na sredini dopisivanja? kako da ja znam da ti u biti nisi dobila majicu? kako? ne razumijem to, imala sam i ja slučaja da su mi se javile nakon 3-4 tjedna 2 cure pa rekle da im ne odgovara odjeća, vratila sam novac i pt o svom trošku, natrag dobila sranje! i sad se tu za*ebavam za tih 50 kn, tolko teksta nisam ispisala nikom kolko tebi od prvog dana moram objašnjavat i print screen radit i sve, a fotošop da pravi sam maher, znam ju odrezat i smanijit jebenu veličinu, prvi put idem uopće na tisak provjeravat jer ti nisi bila us tanju nisam ni znala šta treba pisat i ti se sad bez osnove optužuješ da sam nešto fotošopirala? pa ne razumijem kako možeš bit takva??
2013 08 29
i ovo sam ti poslala no nije poslalo jer je duža poruka od 1000 znakova pa da ju ne cijepam i budući da je sve ovdje sad javno nek bude i ovo. prosti na izrazu al jebe se meni za tvojih 50 kn, svaki dan dva pošaljem barem 5 print majica i u zadnje vrijeme zna bit i više i NI JEDNA JEDINA cura mi nije srala čim sam joj napisala da je poslano (i da ne ulazim u detalje tvojeg dopisivanja) a daj mi reci da lis emožeš stavit u moju poziciju barem na tren kao što sam se ja u tvoju još na sredini dopisivanja? kako da ja znam da ti u biti nisi dobila majicu? kako? ne razumijem to, imala sam i ja slučaja da su mi se javile nakon 3-4 tjedna 2 cure pa rekle da im ne odgovara odjeća, vratila sam novac i pt o svom trošku, natrag dobila sranje! i sad se tu za*ebavam za tih 50 kn, tolko teksta nisam ispisala nikom kolko tebi od prvog dana moram objašnjavat i print screen radit i sve, a fotošop da pravi sam maher, znam ju odrezat i smanijit jebenu veličinu, prvi put idem uopće na tisak provjeravat jer ti nisi bila us tanju nisam ni znala šta treba pisat i ti se sad bez osnove optužuješ da sam nešto fotošopirala? pa ne razumijem kako možeš bit takva??
2013 08 29
i ovo sam ti poslala no nije poslalo jer je duža poruka od 1000 znakova pa da ju ne cijepam i budući da je sve ovdje sad javno nek bude i ovo. prosti na izrazu al jebe se meni za tvojih 50 kn, svaki dan dva pošaljem barem 5 print majica i u zadnje vrijeme zna bit i više i NI JEDNA JEDINA cura mi nije srala čim sam joj napisala da je poslano (i da ne ulazim u detalje tvojeg dopisivanja) a daj mi reci da lis emožeš stavit u moju poziciju barem na tren kao što sam se ja u tvoju još na sredini dopisivanja? kako da ja znam da ti u biti nisi dobila majicu? kako? ne razumijem to, imala sam i ja slučaja da su mi se javile nakon 3-4 tjedna 2 cure pa rekle da im ne odgovara odjeća, vratila sam novac i pt
2013 08 29