Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Zaradite uz povezivanje potrošača

Tražite dodatnu zaradu? 💸 Pridružite se našoj odličnoj kompaniji koja isplačuje odlične bonuse (isplatom na račun) 🌟 Nudimo: 🕒 Fleksibilno radno vrijeme 💰 Visoke provizije 📚 Besplatna obuka i podrška 📈 Mogućnost napredovanja Tražimo: 🗣️ Dobre komunikacijske vještine 🚀 Motivaciju 💻 Osnovno znanje rada na računalu (nije uvjet) Kako funkcionira: Povežite potrošače s našim proizvodima i zarađujte proviziju 🎯 Prijavite se danas i započnite zaradu već sutra! 🚀 Javite se za više informacija!
prije 13 dana, 08:40
Da li firma uplaćuje za mirovinsko i zdravstveno?
prije 13 dana, 20:35
Kakva je to "odlična kompanija" kojoj se javno ne spominje ime? A kamoli svi ostali detalji kao čime se kompanija bavi, više o poslu i sl.
prije 12 dana, 06:32
Ako dobro pamtim stare teme Radi se o prodaji Chogan parfema Prodaja kao npr Avon,Oriflame,Pyrus Zarada ovisi o tome koliko si sposoban u prodaji Nema tu zdravstvenog i mirovinskoga To je posao koji radis uz svoj posao honorarno Sto imas veci krug kupaca ili onih koje ti vodis,bolje za tebe,i imas vecu zaradu Nema tu neke nauke,samo sposobnost u prodaji
prije 12 dana, 08:02
I koliko mjesečno zaradite prodajom tih Chogan parfema? Sjećam se i ja da se o njima radi.
prije 12 dana, 08:31
Svi se isto zovu, Chogan. Kako znati koji sam kupila? To su kopije poznatih parfema u bočicama koje nisu tako skupe kao originalne. Jer stoji da su dugotrajniji i kvalitetniji od originala. Pa tko je tu lud??? Onda ispadne da je bočica gratis, ako je kvalitetniji sadržaj jeftiniji. Netko nas je.... u zdrav mozak..
prije 11 dana, 19:28
Jel se razlikuju po brojevima mozda? Sjecam se da je bilo masa cura ovdje koje su prodavale one Economic parfeme, cini mi se da je po brojevima bilo. Tipa: 28 je Chanel Chance i sl. (karikiram)
prije 11 dana, 21:22
> KreativnoSelo: > Jel se razlikuju po brojevima mozda? > Sjecam se da je bilo masa cura ovdje koje su prodavale one Economic parfeme, cini mi se da je po brojevima bilo. Tipa: 28 je Chanel Chance i sl. (karikiram) je, tako je, al ne smiju javno dijeliti liste- iz nekog posebnog razloga. Poveznice s parfemima su tajna, a sve je kao legalno, samo u inbox možeš dobiti listu. Sve skupa ne drži vodu, a logike tu nema. Kad pitaš objašnjenje, sve je divno i krasno, ukrašeno raznim epitetima o kvaliteti i trajnosti. Evo, da ste vlasnik formule za Chanel5- biste li prodali formulu i omjere? Postoji razlog zašto je Taylor Swift otkupila prava za sve svoje pjesme.
prije 11 dana, 22:14
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9c9ddfcb699ce316e7af251827b9151f.jpg) Ne vidim di je problem Tko hoce bavi se time,tko nece zaobiđe Zasto bi netko javno iznosio svoju zaradu Jel Vi javno govorite o svojoj zaradi,vjerujem da ne To su mirisi koji podsjecaju na originale,niti du identicni niti su bolji od originala Nemaju svi hrpu love za parfeme,pa kupe jeftiniju verziju Koliko samo dm ima parfema koji su jeftini,a mirisima slicni puno skupljima Hrpa zena na krpicama se bavi kataloskom prodajom kozmetike i parfema,pa im se mozete javiti da Vam naruce nesto,ili mozete se sami baviti time Tko ima volje,vremena,zelje nađe si honorarni hobi Ja sam 17 godina bila u Avonu,vec godinama nisam dali se moze zaraditi,moze Samo trebas veci krug ljudi imati koji ce kupovati od tebe Jel logicno sto vise prodas,veca ti je zarada Tako je i sa ovime i ostalim prodajama
prije 10 dana, 10:04
Nemam problema sa svojom zaradom, iznošenjem javno - u društvu, na forumima. Da zarađujem od Chogana dodatno, Avona ili nečeg trećeg, rado bih novim ili samo potencijalnim suradnicima/suradnicama iznijela točne i istinite brojke. Stvar je da se često takvi parfem reklamiraju kao bolji od originala što sigurno nije istina (ne konkretno ova tema). Pomirisala sam ih nekoliko na osobama koje ih kupuju i na tragu su originala određene (pogođene) note al na kraju opet neusporedivo s originalom. Nek kupuje tko god želi, nisam ni išla u startu u tom smjeru.
prije 10 dana, 18:54
Koliko mjesečno bi se trebalo prodati da imate neku korist?Kao da su svi ludi za mirisima.Kupite jedan miris i imate ga dugo.
prije 9 dana, 07:34
Mene više brine njihova tvrdnja da su intenzivniji i dugotrajniji od svih ostalih parfema. To je zadnja rečenica iz ovog opisa koji je stavila @Kozmetika88. Obzirom da je njihova poslovna politika nejasna (to proizlazi iz tvrdnje da javno ne uparuju ime parfema i broj, to je kao tajna WTF) usuđuju se čak tvrditi da su bolji od originala. Radite vi gdje hoćete, ja ni za mjesečnu zaradu od par tisuća eura ne bih htjela raditi taj posao. Koliko lijepih poslova ima na svijetu! Na sve strane....Cure, budite nešto, imajte neki interes. Nemojte studentske novce koje ste zaradile trošit na jeftine i lažne parfeme..Kad vam se glava posloži u pravom smjeru i poslovi će se otvoriti...
prije 9 dana, 09:14
Chogan nisu samo parfemi nego oko 5000 proizvoda koje treba svako domačinstvo. Parfemi, šamponi, regeneratori, maske, sprejevi za kosu, kreme za lice, sapuni, gelovi, esencijalna ulja, eriterična ulja, koncentrirana sredstva za čišćenje, mirisi za kuću, čak i kava u zrnu ili kapsule. Šminke, sunčane naočale... Kolekcije za njegu od aloe vere, neem ulja, arganovog ulja, puževe sluzi... Prasak za veš, omekšivač, deterđenti.. Ako preporučim neki proizvod koji sam kupila u dm-u i nakon mene taj proozvod kupi još nekoliko mojih prijateljica, sto ja dobijem od dm-a? Ne isplaćuju mi bonus i od njih dobijem samo račun dok ovdje dobijem plaću. Chogan ne plaća reklame u medijima, već taj novac isplaćuje ljudima. Ljudi brkaju piramidne šeme i network marketing koji je jednostavno rečeno povezivanje potrošača. Proizvod u network marketingu mora biti vrhunske kvalitete jer funkcionira po preporuci. Moja upline menagerica zarađuje mjesečno polugodišnju prosječnu plaću. Ja sam na putu prema tome jer me vuče za ruku i pomaže mi a isto tako ja pomažem svima koji imaju volje raditi..
prije 6 dana, 12:36
Nemrem vjerovat da ste napisali zaradu svoje šefice javno, ona bi vas mogla tužiti. Jasno je da nas ne zanimaju ostali proizvodi nego parfemi jer je oko njih veo obmane. Ali vi stalno gurate svoje i ne bendate ništa što govorimo. Na sva pitanja koja su postavljena niste odgovorili već na ono na koje niste trebali odgovoriti. Koristite ovaj forum da reklamirate sebe, a dajete polovične informacije. Imate 8 otvorenih tema na forumu, a sve imaju isti sadržaj. Postavit ću vam samo jedno pitanje: Miriše li tester isto kao i vaš parfem koji kupim? A može i drugo: Zašto vaš parfem miriše bolje od originala i slažu li se time i vlasnici originalnih licenci?
prije 6 dana, 20:27
Pisalo se puno o parfemima, puno je več rečeno ali da napisem detaljnije. Dakle, naši parfemi sadrže 30% extract - mirisne esencije, sadrže biljni alkohol i ne sadrže vodu. Razlika je u tome da razni brendovi sadrže 10-14 % eau de parfum, sadrže alkohol i vodu.. Da ne sppminjem aeu de toillette, samo 6-8 % esencije. Dakle essence extract je najjači mogući intenzitet parfema i sadrži biljni alkohol tako da ga mogu koristiti i alergičari. Licence su naše i zato ne oglasavamo ni reklamiramo druge brendove.. Zato postoji naš kofer da se parfemi isprobaju jer ne prodajemo maglu. Parfemi se odlično prodaju, ljudi se vraćaju. Zar mislite da bi Chogan još uvijek postojao da je parfem drugačiji od testera? Kupili bi ljudi jednom i nikad više.
prije 5 dana, 13:46
1 2