Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim pomoc u vezi uplate

Mozete li mi reci koliko ste najduze cekali da vam se vidi uplata novca koja je uplacena iz hrv postanske banke na splitsku? Meni je uplaceno u pon ,al jos se ne vidi [:place] [:place] Hvala
2013 09 04
danas je se najkasnije trebala vidjeti.osim ako nisu nešto kiksali.idi u banku i traži sa ti provjere. možda nije ni uplaćeno....
2013 09 04
Traži kopiju uplate i provjeri u banci, mada i ja mislim da uplate nije ni bilo jer je svakako već trebala biti vidljiva ako je uplaćeno u ponedjeljak
2013 09 04
kada se uplaćuje iz iste banke u istu banku vidljivo je trenutno. Kada se uplaćuje iz jedne banke u drugu uplata je vidljiva sljedeći dan. Ako se uplati u jutarnjem terminu moguće je da uplata bude vidljiva istog dana u popodnevnim satima. Tu otpadaju nedjelje i praznici naravno
2013 09 04
Meni inače sjedne tokom dana ili drugi dan najkasnije... Odi provjeriti
2013 09 04
Okic hvala. Bila sam samo na bankomat. Sutra cu na salter. [:tuzan]
2013 09 04
Ako je uplata do 15h isti dan sjedne i vidi se, a ako je uplata nakon 15h tek sutra odnosno sljedeći dan je vidljivo.
2013 09 04
Napravite si ljudi net banking, samo dođete na šalter i kažete da želite internet bankarstvo. ovo odlaženje u banku radi provjere računa stvarno nema smilsa. Čak su i naknade niže. Uplaćite nekome lovu odmah sa kompa, provjerite račun odmah sa kompa. Znači štedite vrijeme i novac. ne razumijem zašto si ne napravite to
2013 09 04
Ah, vidin da je iz HPB uplaćeno .. oni znaju odugovlacit i po tri dana, imala san i sama takav slučaj. Definitivno aj na šalter pa vidi, nekad ni bankomat nije siguran. Zivilo net bankarstvo [:zaljubljen]
2013 09 04
Pozz. Molim da mi se kave slicnim iskustvom ili da negdje drugdje pitam, neznam... naime uplatila sam jednoj curi novac na racun danas oko 10 u jutro. I ista banka. Zg na zg. Ali oko 3 novci nisu bili jos vidljivi. Imam potvrdu o uplati i novci su mi odmah skinuti s racuna.. jel se kome to desilo? Luda sam😠
2018 03 23