Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ideja...help

Curke, i meni treba ideja, posto sam vec iscrpila sve zivo. Prijatelju (kao brat mi je, i vise, od osnovne smo nerazdvojni, zna me bolje nego bilo tko, kao i ja nj..) mi je rodjendan za 10 dana, a ja vise nemam pojma sta da mu dam.. Pomozite kreativke., [:poljubac]
2013 09 05
Ovakav problem imam i ja sa svojim najboljim prijateljem - uvijek problem za ročkas!! [:smije] Iscrpila sam sve, on zaista ima sve... Pa uvijek biram neki kreativni poklon ili nesto drugacije! Iduci put za rockas cu mu uplatiti nesto vezano za put - ono tipa 1-dnevni izlet nekam (to košta obicno nesto malo oko 200 kn),,,, a hvala Bogu u Zg toga ima na izvoz [:smije]
2013 09 05
Ima li nešto određeno da voli? npr. kupi kartu za utakmicu kad igra klub za kojeg navija, možda kartu za kazalište ili kino [:smijesi] staviš slatkiš koji voli, knjiga (ako čita), izraditi vašu zajdničku fotografiju, karta za koncert, parfem, roba
2013 09 05
Ima recimo u Cinestaru ona kartica sa 5 filmova da se moze pogledati po izboru!! To je super ideja ako voli kino [:smijesi]
2013 09 05
Kikey, ideja ti je super, nisam mu to jos dala..samo jednom okvir s jednom nasom ludom slikom. Karta za utakmicu bi ga sigurno obradovala, ali to se onda trebam kod drugih informirati kad igra Hajduk, gdje, oce ic ekipa, to je complicated, al ispitati cu, jer za Bozic imam isti problem [:zaljubljen]
2013 09 05
ja sam to napravila za svoju frendicu..nemogu ti opisat njenu sreću..posebno je..
2013 09 05
Eto kikey, odluceno! Hvala ti! [:zaljubljen] Sad vadim cd-e i biram fotkice [:poljubac]
2013 09 05
drago mi je da sam pomogla :D [:smije] [:poljubac]
2013 09 05
Ako voli ronalda ja prodajem majicu nike na njega, nova
2013 09 05