Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

sminkerice moje,trebam pomoc

Vec jako dugo vremena trazim sjenilo/paletu sjenila koje je dugotrajno na kozi..brdo sam ih kupila i isprobala medutim nakon 2 sata sve mi se obrise i preslika u kanalic kapka..preporuke? 8-)
2018 08 07
Baza je najbitnija. Meni je najbolja Mac,drzi i losa sjenila.
2018 08 07
Nije loša ni catrice baza. Drži mac sjenila :)
2018 08 07
Ja stavim malo korektora na kapke pa onda sjenila, maybelline ima odlicne palete
2018 08 07
> teehee: > Nije loša ni catrice baza. Drži mac sjenila :) Normalno da će držati bolja sjenila :)) Nije catrice loša baza, ali slažem se da je mac primer 24 sata jedna od najboljih baza za kapke.
2018 08 10
Hmmm.. tesko strpati Mac sjenila u kos dobrih ili losih. Ona su mi nekako posebnija, u odnosu cak i na famozni UD..u smislu fina, lagana, uglavnom umjerena, ma zaista odlicna ali sa bazom kako i koristim. S druge strane sama po sebi bez baze su vise losa nego dobra, gotovo pa nevidljiva, slaba, nepigmentirana, skidaju se i muljaju, preslikavaju.. nekako mi idu samo sa dobrom bazom (ne mora biti Mac) i tad su savrsena. A Mac baza mi ide sa razlicitim pa i losijim sjenilima. Sve u svemu ovisi tko sto voli..ja volim umjerenu, mom oku nekako profinjenju pigmentiranost (ovisno o nijansi ali cesto vise sjaj vec boja) pa su mi omiljeni dok vecina cini mi se voli izrazajnu boju sjenila. Stvar ukusa i kombiniranja sa dr.proizvodima za oci. Tako da vjerojatno ste obje u pravu, Mac sjenila jesu dobra ali zahtjevaju bazu a Catrice je dobra cim drzi i njih.
2018 08 11