Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poklanjanje na krpicama

Kakva su vaša iskustva poklanjanja robice preko ove stranice? Imam nekoliko stvari koje želim pokloniti i prije sam to radila preko krpica da sam čak i ja snosila troškove slanja, jer sam primijetila ako stavim oglas da nešto poklanjam, a plaća se poštarina - nitko se ne javi. Međutim, neke se nisu ni javile kasnije, a podignule su paket. Nema veze, ne gledam to toliko negativno, bilo mi je bitno da ne bacim u smeće, a svakako je još bilo za nositi. Sad opet imam robice, ali ipak ne bih sama plaćala poštarinu, baš zbog tih pojedinaca koji se potom nikad više ne jave... Kako vi poklanjate? Znam da postoje razne udruge, ali meni ništa nije blizu da bih mogla to odnijeti.
2018 08 10
Meni se desilo da nesto poklonim i onda to stave u prodaju😐
2018 08 10
> Tinna18: > Meni se desilo da nesto poklonim i onda to stave u prodaju😐 Ima ljudi koji su takvi...neka im je na vlastitu savjest. Meni je zapravo najviše smetalo to nejavljanje nakon podizanja paketa. Ili kad pošalju poruku s linkom i ništa ne napišu, ne pozdrave, ne predstave se. Prema tim osobama sam uvijek bila skeptična da se takvi neće javiti, tako je i bilo.
2018 08 10
Poklanjala sam uz svoju poštarinu na početku mog staža ovdje. Isto se dogodi da se ni ne jave kad preuzmu paket, minimum kulture ne pokažu. A jedna mi se znala non stop javljati, kao da je stražarila kad ću staviti nešto u poklanjanje i još žicala da platim Tisak/preporučenu pt. Kako da ne. Odustala sam od poklanjanja ovdje, ili me se danima zavlači sa uplatom 10, 15kn za troškove slanja ili se ne jave prilikom preuzimanja paketa. Ostavim pored kontejnera u nekoj čvršćoj vrećici kad imam nešto takvoga, pa većinom drugi dan ničeg nema - valjda si uzme netko kome treba. Barem se nadam da je tako.
2018 08 10
> Tinna18: > Meni se desilo da nesto poklonim i onda to stave u prodaju😐 Bas tako,ja poklonila torbu jer je kao za bolesnu sestru,invalid je,i ja poklonila,nije nikakva skupa torba i nedavno naiđem bas na tu moju torbu kako je u prodaji doslo mi da pitam,jel to sestra vise nije invalid pa joj ne treba uglavnom gade mi se takve osobe na profilu ne poklanjam nista,sta mi je visak ostavim pored kontenjera pa pokupe jer inace svi bi da im poklonis,jos platis postarinu i po mogucnosti doneses na noge
2018 08 10
Trebali ste pitati zašto je torba odjednom na prodaju. Iako mislim da vam ne bi ni odgovorila, ali da vidi kako je otkrivena.
2018 08 10
> Lunass: > Trebali ste pitati zašto je torba odjednom na prodaju. Iako mislim da vam ne bi ni odgovorila, ali da vidi kako je otkrivena. Nisam se htjela zamarat,jos uvijek se prodaje i to po cijeni od 20 kn zalosno i jadno,a krpicarka sa 400 i kusur povratni dovoljan razlog da ne poklanjam vise nista na krpicama sto imam viska od odjece poklonim sestricni,a ostatak pored kontenjera i problem rijesen
2018 08 10
Poklonim svojim kupcima,u paketic spremim jos gratis majicu,hlace,torbicu ili sto vec zelim i bude super. Cure se iznenade. Draze mi je tako poslati gratis,bar cu usrecit nekoga,nego da mi netko ne kaze ni hvala. 😃 al u svakom slucaju lijepo od tebe. ❤️
2018 08 10
Ja imam stvarno jako dobra iskustva, poklonila sam dosta toga preko krpica :) Valjda kako naletiš, ima svakakvih ljudi nažalost ,:(
2018 08 10
Ovisi što poklanjam (ukoliko su teže stvari tražim pt). Jedino što ih većina ni ne zahvali a kamoli ostavi povratnu.
2018 08 11
Nikako! Prepuno prevaranata. Odnijeti u kakav dom il dati nekom koga znate. Ja tako radim.
2018 08 13
Vidjela sam da pored kontejnera ne vrijedi svaki put ostavljati, dođe odvoz smeća i samo ubace vrećicu s ostalim smećem ili netko nadobudan od ostalih stanara iz zgrade isto to napravi i baci u kontejner, bez obzira ako navedete na vrećici da se radi o čistoj robici. Misle da se tako privlače Romi oko zgrade kojih ionako se često može susresti kako kopaju po smeću. Tako da tu i tamo stavim nešto ovdje za poklanjanje, ali većina koja se javi, samo pošalje link. Tolika je kultura da nitko ne zna ni dobar dan napisati. I većinom sam ja plaćala dosad poštarinu i imam već dvije stalne koje, baš kako je KreativnoSelo napisala, kao da dežuraju kad će nešto biti za poklanjanje. Povratnu naravno rijetko tko ostavlja kada poklonite. Počela sam navoditi da odsad poklanjam ako se plati poštarina, naravno, ništa više ne odgovore.
2018 08 14
Odnesite dvije vreće robe u H&M i dobit ćete 15% popusta na iduću kupnju:-).
2018 08 14
U mom mjestu nema trgovine H&M tako da i kad je posjetim, jednostavno mi nije praktično nositi vrećice sa starom robom :| Ali ipak, tko je bliže, to mu je idealna prilika da se i tako oslobodi robice. :")
2018 08 15