Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Žalba...što dalje ???

Evo,neznam točno gdje bi trebala otvoriti ovu temu,ali danas mi je jednostavno prekipilo...Na krpicama sam neka 2 tjedna. Do sada sam samo kupovala i stvarno nije bilo većih problema,uglavnom sve sam brzo dogovarala i odrađivala s curama,ali dotična me gospođa već polako izbacuje iz takta...evo kopija razgovora u cijelosti pa mi recite što dalje?! BTW gospođa je aktivna svakodnevno,a artikle koje sam kupila i platila još uvijek nije označila kao prodane.
2013 09 11
A možete s tim brojem provjeriti i na 062 555 555 StellaGasparus , prije 3 dana, 15:24 Poštovana gđa. Borka,molim vas da mi javite dali je paket poslan?! Novac vam je uplaćen,nadam se da ste to provjerili još jednom. savoteleci , prije 3 dana, 16:43 Poštovana gđa. Stella paket je spakiran saljem sutra poslat cu link potvrde...dali vam jos sta treba za vasu kćer jer cu vam dat za vrlo vrlo vrlo nisku cijenu StellaGasparus , prije 2 dana, 22:21 Zasada je to to,ali pratit ću vaše oglase pa ako naletim na nešto javim vam se,hvala puno! StellaGasparus , prije 22 minuta Ja još uvijek čekam...link,paket...ispriku jer mislim da sam bila krajnje korektna i tolerantna,ali ovo je već previše...
2013 09 11
malo se zeza s tobom [:hihot]
2013 09 11
neznam, mislim da nisu potrebne ovakve komplikacije. i ispituje te sto puta želiš li još nešto i još nešto i još nešto. Imaš pravo, korektna si uplatila si na vrijeme poslala joj potvrdu i sve. Imaš njezine podatke ako ti paket ne stigne imaš se pravo žalit.
2013 09 11
Mislim glupo mi je ženi dolaziti na vrata,ali ovo je stvarno jadno...iako bilo mi je sumljivo čim se nije htijela osobno naći samnom,bila bi možda onda kupila i više od toga. [:ljut]
2013 09 11
Pričekaj još malo...
2013 09 11
Zaista mi je zao da ste naletili na ovako nepoštenog prodavača, savjetujem Vam samo da maknete osobne podatke ovdje iz javnosti jer Vas na temelju toga može tužiti i žaliti se da otkrivate u javnosti bez dozvole javne podatke a to je i kontra pravila no ovim krpicama....Svakako ju prijavite adminki a i blizu ste najbolje rješenje je kuc kuc na vrata ;)
2013 09 11
O tome nisam mislila,hvala,moji neka ostanu jer nemam što skrivati!
2013 09 11
Obrisala sam [:sokiran]
2013 09 11
jep bolje da ti nebi nesto rekla..ovako si ti cista, ne moze ti nista rec sad cekamo sta ce ona nadam se da ce proc sve ok [:zaljubljen]
2013 09 11
grozno, evo i ja imam neugodno iskustvo sa jednom, ja svoje poslala a ona meni svoje ne i tako vec ddsetak dana, aktivna je i ne odvovara na poruke, grozne osobe
2013 09 11
mogu ti samo reći da imaš žifce od čelika ja bi je davnih dana poslala vrit [:smije]
2013 09 11
E pa to mi najviše i smeta...mogu razumjeti da se nešto ne stigne,ali onda se barem javiti,ispričati,bilo šta,a ne ovako!
2013 09 11
kako je rekla jedna cura ovde...nije htjela primopredaju pa će dobit silopredaju [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 09 11
Ma meni je to žalosno i bezveze...neću propast za 85kn...ali djete je čekalo te balerinke i torbu [:tuzan]
2013 09 11
1 2 3