Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Trajna sminka

Vec dugo dugo mastam da bih si iscrtala usne trajnom sminkom jer ruz na usnama ne podnosim - pojedemnga nakon 2 min, jako mi isusuje usne. Ima li tko preporuciti neki salon gdje znaju sto rade:)
2018 08 18
Meni je bila frendica u odlicnom - iscrtala si usne, tanku crtu na ocima i obrve. Vizualno je izgledalo odlicno i nenametljivo prvo vrijeme, ali je rekla da na usne vise nikad ne ide jer nejednolicno "nestaje" sa usana pa ruzno izgleda...
2018 08 18
> iraira: > Meni je bila frendica u odlicnom - iscrtala si usne, tanku crtu na ocima i obrve. Vizualno je izgledalo odlicno i nenametljivo prvo vrijeme, ali je rekla da na usne vise nikad ne ide jer nejednolicno "nestaje" sa usana pa ruzno izgleda... Tnx, dobro da ste napisali to za usne, jer ja isto odavno o tome razmišljam, ali nisam mogla pronaći nekoga tko to dobro radi i da izgleda fino, diskretno, a ne kao da sam full našminka, jer mi je to grozno, a tako rade u jednom salonu u Splitu koji je specijaliziran baš za trajnu šminku.
2018 08 18
Ja imam tanku crtu na kapcima i obrve i prezadovoljna sam👍
2018 08 18
> nadadamic10: > Ja imam tanku crtu na kapcima i obrve i prezadovoljna sam👍 Da, s tim je i ona zadovoljna i ostale frendice, ali s usta brze i nejednolicno nestaje (vjer. Zbog vlazenja i sl.)
2018 08 18
Na usnama je nazahvalno raditi i jer je jako tesko pogoditi pravu boju ako se radi samo iscrtavanje obrisa
2018 08 18
> nadadamic10: > Na usnama je nazahvalno raditi i jer je jako tesko pogoditi pravu boju ako se radi samo iscrtavanje obrisa Ove moje su radile sve; i sve je jako lijepo i decentno, ali se s usana neravnomjerno "skidalo"... Obrve i ova tanka crta na ocima su im bile odlicne cca 2 god.
2018 08 18
Da, vidis o tome nikad nisam razmisljala da bi se moglo dogoditi, to neravnomjerno blijedenje, ali ima smisla da bi se bas to moglo dogoditi A jooj tako sam bila zgarijana. :,'( Mozda ima netko da ima drukcije iskustvo da me opet pokusa nagovoriti:)
2018 08 20