Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Dijevojačka večer :D

drage moje..jel tko ima ideju? znam kako ima veliki izbor torti za dijevojačku,ali mi cure,bi htjele prijateljici izraditi nešto same..onako od srca :)) sad..kako? ima netko da je radio? i kakvo iznenađenje da joj još napravimo? [:smije]
2013 09 12
djevojačka* [:smijesi]
2013 09 12
mislim da svi spavaju.. [:tuzan]
2013 09 12
ej, ja bi se samo ubacila da mi je fora za vidjeti da sve curke tu noć imaju nešto isto, vidjela sam nedavno lude rajfove sa rogovima kao vražice :D , pa slamčice sa "muškom stvari", nešto otkačeno i ludo :)
2013 09 12
definitivno stripera,znam da je otrcano ali uvjek je dobrodošao i fora,a što se tiče torte,može nešto što bi u biti predstavljalo nju ili nešto vaše zajedničko...ovisi što cura voli,pa lijepo na net i tražite slikice
2013 09 12
cherry5 drago mi je da si pametna cura [:smije] Antonelaa hvala na ideji [:zaljubljen]
2013 09 12
a gdje naći stripera?
2013 09 12
meni su genijalne one torte od rola wc papira, ukrašene tangicama, igračkama itd. baš fora i iznenađenje [:smijesi]
2013 09 12
ilii daaa, jedna je cura svakoj nabavila podvezice, pa kako su curke dotjerane bile sve u haljinicama ,opet je bilo ludo za vidjeti :) daj mašti na volju :)
2013 09 12
@Bebito a sori, baš sam grammar nazi inače pa nisam mogla ne komentirati [:hihot] evo da budem i korisna, imaš stranicu djevojackavecer.hr, nesto slicno tome, googlaj :))
2013 09 12
moje misljenje za djevojacku je to da mi se ne svidja striper, niti torte u obliku muske stvari ili takve neke akcije, ne znam to mi je sve nekako odbojno..svidja mi se ideja sa rogovima, ili da se sve obuku u lude 90te i takva glazba i ono bas fora.. ili tak nesto ...
2013 09 13
jel sam samo ja glupa pa ne kužim što je fora u wc papiru? haha ja bi rađe dobila nešto mljac mljac nego neugodno iznenađenje u obliku torte koju nemogu pojest :( [:hihot]
2013 09 13
moje prijateljice su frendici napravile tortu u obliku srca, a ja sam nacrtala onu musku stvar na njoj (da ne budem prosta) ! :) poslije su mi pricale da su otisle u neku iznajmljenu kucicu samo njih par, kuhale i druzile se cijeli dan. oblacile se u lude kombinacije, slikale, te cugale. stvarale su uspomene medjusobno. nisu isle van nit su zvale stripera i kazu da im je bilo super.
2013 09 13
OVo povješati muške stvari [:hihot] mislila sam izrezati papir u obliku gaćica, grudanjaka i muške stvari, jel. [:hihot]
2013 09 13
odlicne ideje wonder.....a zadnji komentar jeeeeeeeeeeeeejjjj [:hihot]
2013 09 13
1 2