Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

android specific problem

I ja imam problem al neznam jel spada u ovu temu, isto koristim iphome, i kad pokusavam dodati artikl nemogu, jer kad trebam u padajucem nizu izabrati velicinu, javlja da nema informacija i automtski nemogu uploadati artikl na svoju stranicu. I to tak traje vec par dana. Pa ako netko ima rjesenje slobodno podijeli :-)
2018 11 03
> Admin2nd: > Bok svima, > tehnička služba je detektirala da je problem sa mobilnom verzijom krpica vezan uz Android operacijski sistem pa nam trebaju sve verzije koje koristite kako bi problemi mogli biti otklonjeni. > Pišite tu u temu da mu sve kopiram i pošaljem. Pozdrav! Već desetsk dana uopće nemam mogućnost prijave sa mobitela, koristim ssmsung galaxy s5.Poruka glasi "bad authenicity token" Hvala, nadam se da ćete uskoro riješiti problem.
2018 11 05
Ja sam nova, uspjela sam dodsti samo jedan artikl u trgovinu i više mi ne da a imam ih još dosta... Sony xperia z, andrid 8.0.0
2018 11 05
Tražim pomoć, vec jedno desetak dana ne mogu se ulogirati preko mobitela, Samsung S5, ima li jos netko takav problem ili je problem u mojem mobiteu?
2018 11 05
> Admin2nd: > Bok svima, > tehnička služba je detektirala da je problem sa mobilnom verzijom krpica vezan uz Android operacijski sistem pa nam trebaju sve verzije koje koristite kako bi problemi mogli biti otklonjeni. > Pišite tu u temu da mu sve kopiram i pošaljem. Pozdrav!Probala sam ucitati slike s iphone i objaviti artikl nije htjelo,onda sam prebacila slike na laptop i vec 7. put stavljam slike i pisem opis da se nista ne dogadja kad stisnem objavi artil...Vec sam luda i ne znam sta da radim??Moze pomoc..Hvala
2018 11 07
Meni krpice ne rade mjesecima. Ne vide mi se slike objavljenih artikala, također ne vidim slike nečijih tuđih artikala, ne mogu označiti omiljene artikle..... tako da sam ih prestala koristiti. I ne govorim o mobitelu već o kompjuteru. Može li se što učiniti po tom pitanju, kako bi ih opet počela koristiti?
2018 11 08
Problem postoji i na RAČUNALU...već tjednima. Artikli se ne mogu listati, staviti u omiljene, kontaktirati prodavačicu, i još puno toga.
2018 11 09
Honor 7 Android 7.0 Stranica je blago receno KATASTROFA Uopce nece da uploada artikle, svaki puta se treba ulogiravat, nema neke lakse opcije kao npr na njuskalu. Kada mi se netko javi preko opcije Razgovori, zahtjevam od njih daljnju komunikaciju preko mobitela jer komuniciranje preko krpica je pravi zamor. Radije necu prodat nego se zezat sa 10 puta ulogirati da bi nesta prodao. Pojednostavnite to sve. Lp
2018 11 16
123.International’S!|||#~ New Zealand vs Ireland (RuGbY) Live sTReam EsPn
2018 11 17
Android 7.0
2018 11 18
> Admin2nd: > Bok svima, > tehnička služba je detektirala da je problem sa mobilnom verzijom krpica vezan uz Android operacijski sistem pa nam trebaju sve verzije koje koristite kako bi problemi mogli biti otklonjeni. > Pišite tu u temu da mu sve kopiram i pošaljem. Ja već godinu dana ne mogu niti s jednog uređaja uploadati artikl.mislim da bi se ova stranica trebala pozabaviti da riješi probleme vezane za glavnu svrhu ove stranice, umjesto da omogućava tečnu razmjenu recepata za kolače, dok glavna funkcija ne radi.Vasi prigrameri nisu razini ove stranice.Molim Vas da rijesite ovaj problem sto prije, jer ovo je frustrrajuce.
2018 11 24
Mozda bi radila bolje kad bi uklonili 1500 tema i komentara koji zauzimaju memoriju i usporavaju stranicu, kad vec niste u mogucnosti unajmiti programere koji su na razini ovako velike stranice. Mogli biste odvojiti forum od ove stranice ili napraviti novu stranicu za forum i redirectat je s ove. Kad vidim 220 tema s 1000 komentara o Manzara haljini i čokoladnoj torti , a ne mogu uploadat jedan artikl već godinu dana, dode mi da glavom prođem kroz ekran .Ovo mi djeluje kao skroz neozbiljna stranica i imam zelju kreirati nesto novo sto ce biti iskljucivo za prodaju i razmjenu koja ce sadrzavati samo forum za prevaranate i jos nesto sto je bas nuzno.
2018 11 24
Jos uvijek ne radi preko moba. Samsung J7 2017
2018 12 26
Danas problemi s ucitavanjem fotografija u poruke, a i novih artikala. Fotke se nece uploadati :(
2018 12 29
Samsung galaxy s6, vec danima ne mogu ucitati slike i staviti nove artikle...😔😕
2018 12 30
1 2 ... 13 14 15 16 17