Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

android specific problem

Pa jel ove krpice konačno misle napraviti app str je koma EM spora EM ne valja svaki malo am sad ništa ne vidiš sva sta više
2018 09 26
> Admin2nd: > Bok svima, > tehnička služba je detektirala da je problem sa mobilnom verzijom krpica vezan uz Android operacijski sistem pa nam trebaju sve verzije koje koristite kako bi problemi mogli biti otklonjeni. > Pišite tu u temu da mu sve kopiram i pošaljem. Huwei y7 2018, verzija 8.0.0.
2018 09 26
Huawei Mate 10 Lite Android 8.0.0.
2018 09 27
Android verzija 5.1.1
2018 09 27
Ulazim preko Chromea i sve mi radi na računalu, uspjela povratit sve slike iz 2016. koje su nestale. Imam mobitel za kojeg nitko nije čuo (sad ćete se smijat) Vivax Fly4 na kojem sve radi i sve vidim normalno, evo sad probala učitat slike, poruke vidim normalno. Ali sam valjda iznimka kako vidim...ili sam postavljala oglase u vrijeme dok je radilo..
2018 09 27
Noa H5..,verzija 5.1
2018 09 27
I dalje ništa nije u redu, ne samo na mobitelu, to je apsolutno nekoristivo već danima jer se ni jedna poruka ne može pročitati ali ni na stranici preko kompa nije puno bolje, Sve čudno izgleda i avatari prekrivaju pola stvari, ok možeš pročitati poruku ali jako loše.
2018 09 27
Android 6.0; sve šljaka.
2018 09 27
Meni sve radi na mobitelu. Idem preko google. Imam samsung j3 android verzija 5.1.1.
2018 09 27
Ja imam neki mob Umi London ,on je android ne znam koja verzija ali sve radi bez brige
2018 09 27
Jučer mi je sve radilo, na kompu i mobu savršeno neovisno o pretraživaču. Sada, od jutros su avatari ogromni na mobu i nemoguće se služiti uopće, ali i na kompu se događaju gluposti, evo stavljam slike...pomjerena "traka" sa kategorijama, login isto..I ista stvar je na kompu na različitim pretraživačima. Forum je čudan, sitnije teme, nickovi preko teksta.. Jel tako i drugima?
2018 09 27
> sonja90: > Jučer mi je sve radilo, na kompu i mobu savršeno neovisno o pretraživaču. Sada, od jutros su avatari ogromni na mobu i nemoguće se služiti uopće, ali i na kompu se događaju gluposti, evo stavljam slike...pomjerena "traka" sa kategorijama, login isto..I ista stvar je na kompu na različitim pretraživačima. Forum je čudan, sitnije teme, nickovi preko teksta.. > Jel tako i drugima? Meni je tako na kompu već danima...ali čim nešto upišem na forum sve mi se samo od sebe vrati u normalu i sve radi... :/
2018 09 27
Huawei P9 lite. Imam problem sa učitavanjem slika i sa laptopa i sa mobitela.
2018 09 27
VIVAX POINT X551
2018 09 27
> Natalija77: > U krpice mogu ući normalno preko cromea i preko maila ,google mi pokazuje iskrivljenu stranicu,poruke ne mogu pročitati, avatari su ogromni... Ista stvar kod mene
2018 09 27
1 2 3 4 5 6 ... 17