Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problemi na stranici

Je li ikome proradilo...
2018 10 03
> heartless: > ako se prijavite na stranicu putem nekog linka... (oglasa u nekoj grupi na fb ili na googlu u trazilici utipkate neki artial i pod slike trazite krpice rade) .. inace nikako.. ja se ovako prijavim i sve kao prije > znaci... na oglas... udjete u krpice i sibaj dalje 😉 I ja sam imala problema sa prijavljivanjem putem mobitela, ali probala sam na ovaj nacin i uredno funkcionira ;)....hvala
2018 10 04
Ja imam problem otvaranja slika, par dana je dobro, pa onda opet nije.
2018 10 05
meni ne funkcionira nikako. niti mogu pregledavati slike, ne funkcionira niti preko linka, niti kad mi stigne mail da mi je stigla poruka, avatari preveliki, uzas.
2018 10 05
Pridruzujem se i ja. Tjednima ne mogu uploadati nove artikle, listati slike postojecih artikala, kako svojih tako i tuđih, staviti artikle u omiljeno. Ne mogu se javiti za zeljeni artikl preko opcije 'zelim to', kontakt mogu uspostaviti samo ako idem na 'kontaktiraj'. Također u privatnim porukama ne mogu uploadati slike, a nije problem u velicini datoteke, sve su malene. Isti problem se javlja i kad sam na laptopu i kad sam na mobitelu, i na iOS-u i na Windowsima. Jako iritantnoooo :(
2018 10 05
isto tako,uzas
2018 10 05
i ja.nadam se,da će se ubrzo riješiti taj problem
2018 10 05
Poštovani preko 2 tjedna ne mogu dodati nijedan artikl na prodaju.
2022 10 04
Dopisujem se s curkom za kupnju artikla i najednom mi u chatu ne želi poslati poruku više. Nikako ju ne mogu kontaktirati! Kaj da radim 😮‍💨
2022 11 03
Pozdrav, naručila sam proizvod i gospođa me pitala za mail, kada sam joj išla odgovoriti stisnem pošalji, a poruka se ne šalje (uz to se drugima normalno pošalje), jesam li prevarena ili?
2022 11 07
Ja sam danas poslala upit.jwr s.isto zadnjih dana imala navedene poteškoće i evo odgovora od Adminke
2022 11 08
Pozdrav, Probajte obrisati kolačiće od početka povijesti pa probajte ponovno listati artikle, moguće je da se cache zapunio starim kolačićima koji ometaju normalan rad stranice. Lijep pozdrav Ovo je odgovor od Adminke kada sam joj poslala upit jer sam zadnjih par dana imala navedene teškoće Meni je pomoglo
2022 11 08
Pozdrav Nemogu uopce dodati nove artikle, a zelim malo obnovit profil jer imam stvari za curice za prodati. Sta se to desava s stranicom??
2022 11 10
Niti ja ne mogu postaviti nove artikle. Niti na mobitelu, niti na laptopu. Ova stranica sve vise ide u krasni k... Pokušala sam prodavati na facebook-u u grupi Moje Krpice, ali tamo još nikad nisam imala niti jedan upit, dok ovdje ide prodaja ok.
2022 11 12
Ni ja ne mogu, prije 4 dana sam mogla a od jučer ništa, samo se vrti upload ali se nijedna fotka ne uploada :@
2022 11 12
1 2