Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Bolovanje - doznake

Pozdrav svima. Ovako. Jutros nisam otisla na posao zbog migrene. Imam migrene vec 12 godina, u zadnjih nekoliko mjeseci su postale preceste i to pripisujem tome sto radim u prostoru koji nema ni prozora ni vrata (osim ulaznih), ventilacija i klima rade konstantno i ne mogu ici na wc kad moram nego kad mi to opseg posla dozvoli, tako da ne pijem bas puno tekucine kako mi se ne bi cesto piskilo. To je sve rezultiralo napadima migrene svaki drugi dan. Buduci da sam zbilja iscrpljena, i ovo me danas dokrajcilo, otvorit cu bolovanje. Problem je u tome sto do svog doktora mogu tek u utorak. Koliko znam, rok za dostavu doznaka poslodavcu je 3 dana od dana kad je nastupila bolest/stanje. Medutim maloprije mi je javljeno iz firme da ne mogu biti 3 dana doma bez papira i neka odem na hitnu po potvrdu. Eto. Ako mi netko moze objasniti sve ovo, zahvaljujem unaprijed
2018 10 06
Na hitnu,pa s tim papirima lijecniku opce prakse prvi radni dan i odmah dobijete doznaku koju nosite u firmu
2018 10 06
Imamo slican problem, i ja sam u potrazi za rijesenjem hehe naime isto danas nisam bila na poslu, nocas sam imala povisenu temparaturu i povracala, sefica mi je rekla da moram donjeti doznake za taj jedan dan, bila sam kod dezurnog ljecnika i dao mi je pisanu potvrdu i naveo da sam imala temp.. I stavio zig. Drugo nije mogao napravoti. I sad mene zanima kaf dodem u utorak kod doktorice oce mi ona moc dat doznake za jedan dan (subota)
2018 10 06
Hoce,imala sam slican slucaj i sve je proslo bez problema.Bitno da imas papir od hitne ili dezurnog lijecnika :")
2018 10 06
Hej. Rijesila sam sve bez odlaska na hitnu. Bolovanje se moze otvoriti i retroaktivno, unatrag, a rok za dostavu obavijesti o bolovanju se mora dostaviti poslodavcu max. 3 dana od kada nastupi bolest. Doznake se, naravno, donose po zavrsetku bolovanja.
2018 10 06
> Nikolina95: > Imamo slican problem, i ja sam u potrazi za rijesenjem hehe naime isto danas nisam bila na poslu, nocas sam imala povisenu temparaturu i povracala, sefica mi je rekla da moram donjeti doznake za taj jedan dan, bila sam kod dezurnog ljecnika i dao mi je pisanu potvrdu i naveo da sam imala temp.. I stavio zig. Drugo nije mogao napravoti. I sad mene zanima kaf dodem u utorak kod doktorice oce mi ona moc dat doznake za jedan dan (subota) Naravno, ti imas potvrdu. Kod mene to nije bio slucaj. Ja nisam isla na hitnu jer imam sve sto mi treba doma, prvenstveno mi treba mir kad uzmem lijek da me sve to popusti, a cekanje na hitnoj je sve samo ne mirno.
2018 10 06
Mene muci sto je bila subota neku su mi rekli da se nemoze dobit doznaka zs subitu..?!
2018 10 07
Koliko ja znam subota je isto radni dan. Netko ima petodnevni radni tjedan a vecina nas ima sestodnevni. Mislim da ne bi smjelo bit problema. Ja idem svom doktoru u utorak pa javim ishod.
2018 10 07
> thecount: > Koliko ja znam subota je isto radni dan. Netko ima petodnevni radni tjedan a vecina nas ima sestodnevni. Mislim da ne bi smjelo bit problema. Ja idem svom doktoru u utorak pa javim ishod. Mozee 😁
2018 10 07