Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Help. Boja za kosu

Pozdrav curke. Naime, prije par mj sam radila flamboyage i naravno frizerka mi nije dobro napravila, samo mi je unistila kosu. Pa sam odlucila to prefarbati i uzela Syoss farbu i naravno, farba ne valja. Nije mi ispalo ni priblizno kao na slici, opet sam ostala sarena. Sada bih se htjela ofarbati u neku tamno smedu ili tamno crvenu boju. Ali kako se inace nisam farbala nes puno, ne znam koje farbe su najbolje. Trenutno sam u Njemackoj, pa bih si uzela neku dobru i da mi kosa bude u jednoj boji 😂 Pa pomozite, koje farbe su dobre?
2018 10 26
Blajh ( a pretpostavljam da je) je tesko prefarbati, a da on kasnije ne “izviruje”. Moja preporuka je otici kod druge frizerke da spasi stvar pramenovima na mjestima koja su pofarbana. Primjera radi, moja je kosa citava u plavim pramenovima, doslovno parmilimetarskim (vijeste ruke moje frizerke) i kada sam zeljela promjenu boje, ona je doslovno svaki taj milimetarski pramen ponovno odvojila te obojala u potpuno drugu nijansu. Dobra frizerka cuda moze napraviti. Osim profesionalnih boja za kosu koje se primjerice, mogu kupiti u ovlastenim ducanima, moja iskustva su kako vecina smedjih pa cak i jedna Palette nijansa pepeljaste u sebi sadrzi crveni pigment, s kojima sam se par puta uzasno zeznula. Zato sve popravke predlazem u frizerskom salonu. A i boja se kupuje koja nijansa tamnija/svijetlija od one koja je na kutiji, jer nikada ne ispadne kako je oznaceno. Sve ovisi o oksidaciji i o tome kakva je postojeca boja. Prirodna kosa drugacije reagira na boju od one koja je vec tretirana jer se odvija drugacija kemijska reakcija
2018 10 28