Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kosa- savjet ☺

Zanimaju me vitamini za kosu koji se kupe u ljekarni, imate li iskustva?? Od nekih sam cula da su se zdebljale od tog😯 isplati li se to kupiti?
2018 10 27
Meni se najbolji pokazali Kal Hair force. Kupujem ih preko iHerba jer su tamo puuno jeftiniji nego kod nas u ljekarnama. Inače probala sam i Encian pivski kvasac, Merz i Solgar, ali nema do Kala. Što se tiče debljanja, ne debljaju one same nego s obzirom da imaju B vitamina, otvaraju apetit, ali ništa drastično, barem u mom slučaju.
2018 10 27
> GreenQueen: > Meni se najbolji pokazali Kal Hair force. Kupujem ih preko iHerba jer su tamo puuno jeftiniji nego kod nas u ljekarnama. > Inače probala sam i Encian pivski kvasac, Merz i Solgar, ali nema do Kala. Što se tiče debljanja, ne debljaju one same nego s obzirom da imaju B vitamina, otvaraju apetit, ali ništa drastično, barem u mom slučaju. Encian pivski kvasac - meni je kosa rasla ko blesava, iako sam ga kupila u nadi da cu se udebljati 😄
2018 10 27
> Tinna18: > Zanimaju me vitamini za kosu koji se kupe u ljekarni, imate li iskustva?? Od nekih sam cula da su se zdebljale od tog😯 isplati li se to kupiti? Pozdrav, Definitivno Solgar Kosa, Koza, Nokti. Od njih se ne deblja jer ne sadrze kompleks vitamina b vec aminokiseline i jos par elemenata. Ugl koristim vec par godina na jesen. Kosa mi je bila nevjerojatno suha i otpadala u tolikoj mjeri da sam mislila da cu ocelaviti ( k tome jos imam problem sa stitnjacom sto dodatno otezava stvar). Pokusala sam sve i svasta, maske, cajeve, vitamine dok nisam naisla na Solgar. Piju se 2 tbl dnevno uz jelo i tako 3mj. Vec nakon mj dana koristenja kosa prestane padati. Nakon toga kosa je zdrava, sjajna, a na proljece ima toliko mladih da ih se nemoze obuzdati ;) Moja frizerka nije mogla vjerovati kako mi je kosa tako zdrava, gusta i sjajna. Obavezno od tad svaku jesen napravim kuru- godisnje je sasvim dovoljno popiti te 3 bocice (1 bocica, 60tbl za 1 mj koristenja).... Izmedu ostalog i nokti su cvrsci,mada s tim nisam imala problema- koza mi je normalna, bez pristica pa tu bas nemogu reci koliko i kako djeluje na kozu. Nadam se da sam pomogla...Lp
2018 10 29