Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kako vi...? :D

Kako vi pronalazite ono što želite na ovim krpicama? Pitanje je smiješno ali ja već neko vrijeme želim kupiti bilo što, što god mi zapne za oko a da je jeftino, ali nikako ne mogu pronaći artikl koji zadovoljava sve moje parametre 😄 Prije sam ubadala odlične krpice za smiješne pare a sada ne mogu više pronaći (ni naići) na ništa. 1. Traženje odjeće preko mobitela je tragikomično jer se ne može filtrirati apsolutno ništa i to postaje beznadno listanje stranica od veličine 0-3 mjeseca do muških XXXL-a. Znači to otpada 2. Upišem u tražilicu brend i veličinu, izađe 800 stranica nepovezanih brendova i veličina. Primjer, upišem guess 36 tražeći najobičniju majicu kratkih rukava kad ono po stranici možda 1 guess predmet. Znači i to otpada 3. Nađem napokon nešto što mi se sviđa, cijene ogromne i po tim cijenama ne bih kupila ni da mi je zadnje.. U ovu kategoriju ubrajam i krive tagove koji me momentalno iziritiraju i odbiju od bilo kakvog artikla. 4. Jako niske cijene - ili slikano iz aviona, ili izgleda kao štraca ili toliko loše slikano da se ne može razlučiti ni o kakvom se odjevnom predmetu radi a kamoli o njegovom stanju-boji itd. Nabacite koji savjet! 😊 P.s. mogu mi se slobodno i besramno izreklamirati moderni i jeftini profili koji prodaju veličinu S/36. 🤪
2018 10 31
Nema savjeta ;) jednostavno, za bilo šta pronaći je potrebno previše pretraživanja ili sretna slučajnost da se naleti na dobru stvar onaj moment kad je postavljena. A kod pretraživanja, jer se treba izgubiti valjda nekoliko sati, me obično prođe volja da bilo šta uzmem, upravo zbog krivih tagova, npr. tražim Replay traperice, izbaci mi par oglasa tog branda i stotine artikala koji nemaju nikakve veze s Replay. Te cure nikako ne shvaćaju, da su krivim tagiranjem zapravo napravile ogroman nered i totalno suprotan efekt od onog kojeg su zamislile,, jer ja u konačnici nisam ništa kupila, a to znači da ni one nisu ništa prodale ,:) A kad uz to vidim nekakve šture opise, i samo slike s neta, bez i jedne slike stvarnog artikla, a pogotovo slike bitnih detalja, gdje se vidi pravo stanje, ma baš nemam volje niti pitat bilo šta.
2018 10 31
To s krivim tragovima mi nikako ne ide u glavu. Ako tražim npr. Levis hlače onda sigurno neću kupiti H&M s Levis tagom 😏
2018 10 31
Ciljano ne mogu nista naci vecina stvari krivo tagirana,sve ja zara ,mango,i nista se ne poduzima Slucajno ako naletim na nesto sto mi se sviđa kupim i to je to stvari di su samo slike s neta ni ne gledam
2018 10 31
To je postalo ko lutrija... samo stvar sreće :D Ako naletim slučajno - tada najčešće kupujem. Tražilica je gotovo beskorisna :(
2018 10 31
Ja sam prije stvarno nalazila slučajno savršene krpice i odmah bih kupovala, sada ni za lijek. 😄
2018 11 01
Ja sam nasla sve sta sam trazila,ali treba stvarno dosta vremena i jos vise strpljenja,uglavnom zbog krivih tagova😕
2018 11 07
> NadaMihaljevic: > To je postalo ko lutrija... samo stvar sreće :D > Ako naletim slučajno - tada najčešće kupujem. Tražilica je gotovo beskorisna :( E bas to. Tako i ja kupujem ,:)
2018 11 09