Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poklanjam sa srcem ♥

Evo otvaram temu u kojoj cure nude sitnice koje mogu darovati onima kojima je potrebno.. Naravno, nek im se jave samo takve.. [:zaljubljen] [:poljubac]
2013 09 16
Ja cu ovaj tjedan dodati slikice onog sto ja darujem..
2013 09 16
Ja uvijek darujem, bit ce da mi je to u mojoj karmi [:hihot] ali sam se opekla par puta pa vise ne darujem! Prije sam nosila u caritas, naravno kak je moja roba zbilja super, a nas smo 3 sestre, ima hrpa toga, one zene iz Caritasa su samo jedva čekale kad cemo mi doci sa punim vrecama jer su sve uzimale sebi. Jadnom ljudima kojima je trebalo, nije otišlo! [:vrti] Onda sam se kao opametila pa smo davali stvarno ljudima (direktno donijeli) kojim je stvarno trebalo! Ali kak to nije uvijek izvedivo (jer oni žive u selima gdje ja ne idem cesto bas) ... Ovdje na Krpicama je bilo hrpa toga da se "poklanja", al sam se opekla nazalost [:hihot]
2013 09 16
Sanjci, tako je jednom moj tata dao nekoj sto prosi za nekog bolesnog 50kn, a ja sam ga u cudu pitala, pa zasto to radi, da se meni cini da laze..a on ce meni, to ide na njenu dusu, moja je savjest cista! Jos sam u osnovnoj bila. Danas razumijem, tako da..ipak cu poklanjati..
2013 09 16