Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ortodont - Varaždin i okolica

Namjeravam staviti aparatić za zube. Rado bih mobilni (Invisalign, Inman ili nešto slično), ali ukoliko će biti potrebno u obzir dolazi i fiksni, naravno. :) Zanimaju me iskustva i okvirne cijene ortodonata iz Varaždina ili okolice. Raspitivala sam se kod dr. Gerenčir, ali ona odlazi u mirovinu pa nažalost ne prima nove pacijente. Bilo kakva informacija je dobrodošla! <3
2018 11 10
> LeatherRebel: > Namjeravam staviti aparatić za zube. Rado bih mobilni (Invisalign, Inman ili nešto slično), ali ukoliko će biti potrebno u obzir dolazi i fiksni, naravno. :) > Zanimaju me iskustva i okvirne cijene ortodonata iz Varaždina ili okolice. Raspitivala sam se kod dr. Gerenčir, ali ona odlazi u mirovinu pa nažalost ne prima nove pacijente. > Bilo kakva informacija je dobrodošla! <3 Dr.Gerenčir jedna od najlošijih i nikad je nebi preporucila.Sreca da ide u mirovinu. Preporucila bi dr.Delladio u Kuršancu jedino sto on ne radi na knjižicu.
2018 11 11
> gaso74: > > LeatherRebel: > > Namjeravam staviti aparatić za zube. Rado bih mobilni (Invisalign, Inman ili nešto slično), ali ukoliko će biti potrebno u obzir dolazi i fiksni, naravno. :) > > Zanimaju me iskustva i okvirne cijene ortodonata iz Varaždina ili okolice. Raspitivala sam se kod dr. Gerenčir, ali ona odlazi u mirovinu pa nažalost ne prima nove pacijente. > > Bilo kakva informacija je dobrodošla! <3 > Dr.Gerenčir jedna od najlošijih i nikad je nebi preporucila.Sreca da ide u mirovinu. > Preporucila bi dr.Delladio u Kuršancu jedino sto on ne radi na knjižicu. Slažem se.. Koliko znam,u Vž-u ima još jedino Weber,ali i njega baš ne preporučaju. Za dr. Delladia sam čula dobre preporuke i da je najjeftiniji u okolici.
2018 11 11
Sestra i ja smo bile kod Delladia i mogu reci da je odlican. Moj smo platili nekih 8k, a sestrin je bio jeftiniji jer je dao popust posto smo obje kod njega. 😀
2018 11 11
Hvala vam puno, cure! :D <3
2018 11 11
> leptiricaMo: > > gaso74: > > > LeatherRebel: > > > Namjeravam staviti aparatić za zube. Rado bih mobilni (Invisalign, Inman ili nešto slično), ali ukoliko će biti potrebno u obzir dolazi i fiksni, naravno. :) > > > Zanimaju me iskustva i okvirne cijene ortodonata iz Varaždina ili okolice. Raspitivala sam se kod dr. Gerenčir, ali ona odlazi u mirovinu pa nažalost ne prima nove pacijente. > > > Bilo kakva informacija je dobrodošla! <3 > > Dr.Gerenčir jedna od najlošijih i nikad je nebi preporucila.Sreca da ide u mirovinu. > > Preporucila bi dr.Delladio u Kuršancu jedino sto on ne radi na knjižicu. > Slažem se.. > Koliko znam,u Vž-u ima još jedino Weber,ali i njega baš ne preporučaju. > Za dr. Delladia sam čula dobre preporuke i da je najjeftiniji u okolici. Weber ne znam koliko radi ali radi mu kcer ali ne znam nista o tome kakva je. Svoju sam kcer nakon 5god bez veznog hodanja kod Gerencir preselila kod Delladia.Platite aparat koji odaberete i sve kontrole i ostalo je ukljuceno u tu cijenu. Uglavno ja bi ga preporucila
2018 11 12
Hvala još jednom, drago mi je da ste se sve složile za dr. Delladia pa nemam daljnje dileme! :) Za dr. Gerenčir nisam znala i eto sad mi je drago da ipak nisam upala kod nje!
2018 11 12
Eto bas guglam ortodonte u Varazdinu. Kao bivsa pacijentica dr Gerencir mogu reci da sam izrazito nezadovoljna. Nosila sam mobilni aparatic iako su ptice na grani znale da mi trrba fiksni. Celjust se uzasno pomaknula, zagriz je krivi...sada sa 23 god kad sam se zaposlila trazim ortodonta za fiksni aparatic da platim. Takoder namjeravam delladiu u kursanec :) P.s. kad je dr Gerencir odlazila u mirovinu, na zadnjem pregledu mi je rekla nek nadem nekog drugog i platim si fiksni...eto ga naaa
2020 06 09