Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

crveni ruz - savjet

Drage moje cure, pogotovo one koje volite crvene ruzeve :) Problem je sljedeci, volin intenzivno crvene ruzeve, al svaki mi se razmaze. Probala od Max Factora, Bourjoisa, sad iman Diorov. Cijena i kvaliteta izgleda nisu presudne kad ocito radin nesto krivo. Mislin, stoji na mistu ako i ja samo bivam, al nek jedem/pijem/ljubim, ima ga posvuda po ustima :D u zadnjem slucaju i ne samo mojima heehhe Inace, iman obicaj popuniti usne cile olovkom, pa priko naniti ruz? Jel u tome mozda problem? Svi savjeti dobrodosli. Sve proizvode koji nisu kao gore opisani, slobodno nakeljiti, pa probam i ja :D :D :D
2018 11 14
Pozdrav! Jesi probala Mac,klasicne? Dolaze li tekuci u obzir? Ako tekuci dolaze u obzir preporucujem Mac, Nars, Sleek. S jelom se svi malo po sredini skinu, ali ne razmuljaju se oko usta, ne isusuju usne; mat i dugotrajni. S picem i ljubljenjem ne odu. Lijepi su mi Mac Feels so grand i Quite the standout koji je neonkast crveno-narancasti rekla bih, a nije los ni To matte with love koji je pinkasto crven. Od Narsa bih izdvojila Don't stop. Od Sleeka Rioja red i meni se svidja Party pink koji je neka prijelazna neonkasta,mozda vise pinkasta, nisam sigurna koja vise ali obozavam ga.
2018 11 14
Prvo, da zahvalin na ovako iscrpnom odgovoru, ove nijanse crvene su divne :) Nudila mi je, doduse, prodavacica u Douglasa tekuce, ali nekako san vise pobornik klasicnih (iman filing da ih je lakse naniti) Mac nisan probala, ima li ih negdi osim u Mac ducanu ili je bolje ici na sigurno (sigurno original)?
2018 11 14
Probaj od golden rose-a kissproof, pristupacan, a bolji od puno skupljih :)
2018 11 14
Mac ima Asos i lookfantastic. Preporucujem Asos jer je besplatna postarina iznad 23funte(cca 200kn) i stize za 4radna dana uglavnom. U slucaju da se sto u transportu dogodi vrate novac bez problema, a povrat je besplatan. Mac ima dosta nijansi crvenih ruzeva, meni osobno je naj Relentlessly red, lagano neonkast, nakon par sati se skine gornji sloj i ostane pinkast mat jednolik po usnama nekako, nije zurba za popravkom jer je lijep i tako. On spada pod retro matte i bas traje dugo na usnama. Napominjem kompletnu papicu nece niti jedan izdrzati, po sredini usana odu malo, ali se ne razmuljaju svuda kao da si klaun ,:)
2018 11 15
Preporucila bih ti mark matt ruzeve. Njih mozes naruciti u Avonu. Ja koristim njihov crveni i zadovoljna sam.
2018 11 26