Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako vam je islo ove godine?

> Nakit_prodaja: > > Ofelija: > > Dosta sam prodala (istina, puno toga i preko drugih oglasnika). Kupila sam nekoliko odličnih stvari - za kupovinu second hand stvari su mi Krpice mjesto broj jedan. Sve u svemu - zadovoljna sam. > Da li mi možete reći koje još oglasnike koristite? > Pozdrav > 🙂 Dada i mene zanima takoder :) :)
2018 12 30
I ja sam tako ponesto prodala,nije sad ono bum veliki ali je ok Isto preko drugih oglasnika. Ja sam uvijek zadovoljna prodam jednu stvar i kupim 5 novih hahah.
2018 12 31
Sretna Vam nova,da bude bolja nego prosla :") :") :")
2019 01 01
> kkorina: > I ja sam tako ponesto prodala,nije sad ono bum veliki ali je ok Isto preko drugih oglasnika. Ja sam uvijek zadovoljna prodam jednu stvar i kupim 5 novih hahah. mozes li rec preko cega si jos prodavala?
2019 01 01
> Lenalove: > > kkorina: > > I ja sam tako ponesto prodala,nije sad ono bum veliki ali je ok Isto preko drugih oglasnika. Ja sam uvijek zadovoljna prodam jednu stvar i kupim 5 novih hahah. > mozes li rec preko cega si jos prodavala? Njuskalo preko kojeg prodaja ide slabije i Letgo tamo je puno bolje. Ne znam da jos nesto osim toga postoji.
2019 01 01
Kada sam napravila akciju svega u pola cijene, tada mi je prodaja bila super. Ali je to bilo doslovno prodavanje u minus, čisto da se riješim krpica koje su mi zatrpale ormar i nemam više kud s njima. :D Tako da svakako savjetujem da u startu stavite najniže cijene za koje ste nešto spremne prodati...Jer cure ovdje dosta "nabijaju" cijene i pokušavaju ostvariti neku zaradu...
2019 01 02
Ne mogu se pozaliti iako sam i preko letgo prodala dosta toga😀
2019 01 02
Dobra godina,neka se tako i nastavi :D želim da Vam svima krene ,neide to najednom mic po mic :|
2019 01 02
Vise sam kupovala nego prodavala :D mozda sada krene prodaja dosta sam snizila cijene artikala 8-)
2019 01 03
Zadovoljna sam skroz na skroz. Nekaj sam malo kupila, ono kaj mi je stvarno i trebalo, al puno sam više prodala. Suradnje su bile super, cure odlične i sve moje pohvale. :")
2019 01 04
puuuno slabije nego prije :|
2019 01 04
Nikako 😑
2019 01 04
Ove godine najslabije iako sam sa svima ranije imala super suradnju i što se tiče kupnje i prodaje :)
2019 01 05
Prije nekoliko godina, kad nas je bilo skroz malo, islo je fantasticno! Sjecam se - kad bih u trazilici upisala Jolie Petite npr. i nasla 1 ili 2 komada na prodaju, u kuci je bilo slavlje! :) Zasicenost "trzista"...
2019 01 05
mislim da je meni ove godine islo bolje nego ikad, iako, opet na mahove...bude velika pauza između suradnja, a zatim jedan period po par dnevno...pa dok traje navala, sto se proda-proda! :')
2019 01 06