Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Korejska kozmetika

Ima li tko iskustva s korejskom kozmetikom za njegu lica? Navodno imaju neke od najboljih proizvoda pa ako je netko probao i ima preporuku brenda kojeg treba uzeti (i kako ga naručiti) pišite! Hvala unaprijed
2019 02 11
> vedranapv: > Di kupujete korejsku kozmetiku, Laneige na tom linku (ne vidim dostavu i cijene dostave) ili negdi drugo, ebay….? Sve na ebayu.
2019 02 11
> LeSock: > > vedranapv: > > Di kupujete korejsku kozmetiku, Laneige na tom linku (ne vidim dostavu i cijene dostave) ili negdi drugo, ebay….? > Sve na ebayu. Odlično, tnx :D
2019 02 11
Može, molim vas, link za BB kremu? ☺️ Baš sam u potrazi da zamijenim puder sa nečim lakšim
2019 02 11
> Rose007: > Može, molim vas, link za BB kremu? ☺️ > Baš sam u potrazi da zamijenim puder sa nečim lakšim Ko da je to tako jednostavno, od tisuće bb krema što se nude... Ovisi kakav tip kože imaš, kakvu pokrivnost tražiš, koliko si spremna love izdvojiti... Malo treba uposliti google i naći koja odgovara prema tipu kože i očekivanjima.
2019 02 11
Znam. Mislila sam provjeriti koju vi koristite, pa se po brandu orijentirati. Već dugo pretražujem Google, zadnjih 3 godine sam aktivna po pitanju njege kože. Isprobavala sam razne BB, ali ne i korejske. Hvala svejedno.
2019 02 11
> Rose007: > Znam. Mislila sam provjeriti koju vi koristite, pa se po brandu orijentirati. Već dugo pretražujem Google, zadnjih 3 godine sam aktivna po pitanju njege kože. Isprobavala sam razne BB, ali ne i korejske. Hvala svejedno. Ja sam isprobala neke BB kreme od ovih brendova: TonyMoly, Etude House, BRTC, Peripera, Skin79, Mizon, Holika Holika.
2019 02 11
Hvala puno! Za neke sam čula. Proučit ću i naručiti, pa vidjeti je li mi koja odgovara. ☺️
2019 02 11
LeSock, mene bi zanimala neka preporuka za serum ako si probala? Možda neki okoločni s vit A,K,C? Pretraživala sam sam dosta, ali nikako se odlučiti što naručiti, rado bih imala i nečije iskustvo kod donošenja odluke :)
2019 02 12
Super super, good to know! Jučer sam pošteno prolistala Beauty Bay i recenzije nekih proizvoda, pa sam našla dvije BB koje mi se dobre čine, od Skin79 i Holika Holika. Hvala!
2019 02 12
Imam od Erboriana Elixir au ginseng serum.. samo ću ti reći da sam morala i mužu kupiti jedan, jer je par puta stavio moj na lice i ljudi su mu komentirali nešto u stilu : Godine idu, imaš dvoje djece, a ti izgledaš sve mlađe i mlađe 😂😂 Meni osobno najbolji serum koji sam do sada isprobala. Debidracijske linije su naočigled manje vidljive, koža prekrasna, hidratizirana, mekana i super mi je kao podloga za bb kremu! 😍 Uglavnom tekstura je lagana, brzo upijajuća, nemasna. Jaaaako malo je potrebno za površinu cijelog lica. Meni je moj trajao pola godine, a stavljam ga svaki dan. Ja sam svoj kupila u Sloveniji. Načula sam da će ubrzo doći kod nas u Muller. Neki od Erborian proizvoda se mogu naruciti preko Notina.😊
2019 02 12
Preporučite mi azijsku kremu za zaštitu od sunca za kožu sklonu aknama, idealno gelaste strukture, da nije skupa.. Vidim po ebayu njihove kreme za 10ak USD što mi se čini odlično :)
2020 02 12
> Mommy89: > Imam od Erboriana Elixir au ginseng serum.. samo ću ti reći da sam morala i mužu kupiti jedan, jer je par puta stavio moj na lice i ljudi su mu komentirali nešto u stilu : Godine idu, imaš dvoje djece, a ti izgledaš sve mlađe i mlađe 😂😂 Meni osobno najbolji serum koji sam do sada isprobala. Debidracijske linije su naočigled manje vidljive, koža prekrasna, hidratizirana, mekana i super mi je kao podloga za bb kremu! 😍 Uglavnom tekstura je lagana, brzo upijajuća, nemasna. Jaaaako malo je potrebno za površinu cijelog lica. Meni je moj trajao pola godine, a stavljam ga svaki dan. Ja sam svoj kupila u Sloveniji. Načula sam da će ubrzo doći kod nas u Muller. Neki od Erborian proizvoda se mogu naruciti preko Notina.😊 Ajme na notinu je 645 kn za 30 ml, nisam nikad dala toliko za kozmetički proizvod iako bi jako rado probala!
2020 02 17