Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

La piel - Beach babe

Vjerojatno je do kože, moja je užasno suha i perutava i meni ulja pašu, ja se čak nakon kupanja namažem i onim baby uljem x-)
2019 07 23
I ja sam to nekad radila, naneseš ga na vlažnu kožu i onda ostane mekana i super hidratizirana, ali.. imam feeling da gdje god da sjednem/naslonim se ostavljam trag pa bih nakon tuširanja pola sata našla zanimaciju prije nego pustim otisak na kauču.😁😁 No, thank you
2019 07 23
Probala sam Beach babe, koža je jako mekana, predivno miriši. Sjaj se vidi, ali ni pola od onoga što možete vidjeti na njihovoj stranici. Uzela sam prvenstveno radi sjaja i sljokica i nisam prezadovoljna.
2020 08 23
> karlanadia: > > sanja85: > > Ma to bi meni i odgovaralo, ja sam do ljeta k'o krpa blijeda pa ako daje zdravi sjaj.. to bi bilo baš cool. > > Još je sad i snižen.. > > Irena, ako ne tražim previše, može fotka u inbox kako izgleda na koži? > > Hvala! > Pozdrav, vidim da tražiš glow babe pa eto, nisam mogla da ne komentiram. Imam ga ja, više od pola. > E sad na žalost, kontrareklama, no nisam mogla da ne kažem što iskreno mislim o tom proizvodu a ti kako želiš, uzmi u obzir ili odi po svom. Nije mi namjera biti zla niti ikoga uvijediti i drago mi je ako se ikome sviđa! Želim samo da cure ne padaju na reklame. Mislim da je odličan za neki foto session, kao u filmićima na instagramu, da se našpricaš i pod svjetlima reflektora sjajiš jer jedino se tako nešto vidi, na jakoim direktnom svjetlu, ali u normalnim uvjetima užas. Meni je katastrofa: ne vidi se sjaj, ljepljiv je, ostaje neki čudan sloj nakon špricanja, i smrdi po spreju protiv komaraca. Ja sam isto vidjela reklame i predivan sjaj i odmah ga naručila. Prvo špricanje razočaravajuće, ali dala sam mu još šansi. Neki dan se našpricala i cijeli dan mi je smetao taj čudan "miris" i ljepljivost a od sjaja ni s. i ne znam koliko će ti vrijediti ako kupiš od nekog kome je ostalo malo, jer sve te čestice padnu na dno i ostane ti prozirna vodica. Ako želiš pošaljem ti slike. > Sretno! > Karla Heej samo sam htjela javiti da pricas o Glow Babe-u koji je zapravo setting spray(za fiksiranje sminke), a Beach Babe izgleda skoro pa isto, ali je namijenjen za taj sljokicasti izgled tijela o kojem se ovdje prica.
2021 07 18
> sanja85: > Karla, hvala, na kraju ga nisam uzela. > Kupila sam od korisnice s Krpica ulje sa zlatnim česticama koje je ok, prirodno, s time da nisam htjela previše da šljašti već samo kao lagani sedef i tako nešto i čini. > Probala, uvjerila se da je to za mene samo i isključivo u ljetno vrijeme da ponekad namažem na potkoljenice i ruke da se lagano zasjaje. > Kada je jako toplo, ne mogu podnijeti taj osjećaj ulja, koliko god da se brzo upije. Karla prica o Glow Babeu a on je zapravo setting spray(za fiksiranje sminke), a Beach Babe izgleda skoro pa isto, ali je namijenjen za taj sljokicasti izgled tijela o kojem se ovdje prica. Mnogi ga brkaju jer je pakiranje gotovo istog izgleda
2021 07 18
1 2