Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Scam poruke u inboxu

Gle to da mi moramo na webu kupovat vani mi je jasno. Al da stranci kupuju kod nas .............. zbilja nemam komentara i vise je nego ocito. Inace ja sam se jedno vrijeme dopisivala sa takvima znate one prevare tipa imam milione al ih nemrem dic i bla bla. Sad mi je zao sto sam obrisala prepisku da umirete od smijeha kako sam ja tvrdila da sam.uplatila onaj kao iznos za troskove pa je on trazio i tako unedogled dok nije odustao. Dakle meni tko god posalje screen iz banke da mi je kao uplatio meni nista ne znaci dok ja to ne vidim na racunu svojim ocima prema tome nema sanse da bi me netko zeznuo na taj nacin pogotovo ne u danasnje vrijeme. Ajd jos prije kad to nije bilo toliko rasireno i ljudi nisu znali,al danas uf
2019 04 11
Ja sam nasjela
2019 04 11
Bok, još uvijek na raspolaganju za prodaju? ljubazno odgovoriti na moj e-mail [email protected] hvala Evo samo da znate da i na letgo postoje... Upravo mi se javio...
2019 04 12
Danas opet imala slučaj. Skoro na sjela, oprez svima.
2019 04 13
i meni se javio danas, smrdilo mi na prevaru, cim je poceo preko maila gluparije pisat
2019 04 15
> Emendel22: > Ja isto joj se javila na mejl, jel ona radi nesto s podatcima ili? I mene zanima
2019 04 17
Ne radi nista vec trazi one koje se polakome i misle da bi netko iz Engleske morao doc na ovo Hr trziste da bi nesto kupio. I onda kad od lakomosti ne mozete razmisljat trezveno,posaljete paket za Englesku a novac naravno ne dobijete. A posalju vam potvrdu da su vam kao uplatili i njihova banka ce pustit novac kad im vi posaljete potvrdu da ste im poslali paket.
2019 04 18
Drugi nadimak, ista e- mail adresa...
2019 04 18
I ja maloprije dobila poruku od PatricijaRobert...da li ima kakve veze što sam na mail odgovorila ali nikakve podatke nisam davala?
2019 05 05
Ima li veze ukoliko se na mail odgovori ali bez ikakvih podataka?
2019 05 05
Takoder dobivam takve poruke vec od tri razlicita korisnika i zele iodgovor preko maila a ne putem stranice
2019 05 05
I ja sam dobila od ParticijaRobert.. Ocito nema pametnijeg posla nego slat poruke pa ako neka naivna dusa nasjedne super :@
2019 05 05
Ako netko iz zezancije s tim profilom moze doci do podataka o imenu i adresi primatelja, to bi bilo super jer se ista moze i prijaviti. Vjerovatno je scammer u UK, i tako pise po europskim stranicama za prodaju odjece u nadi da ce netko nasjesti i poslati im proizovde. Oni se javljaju samo na oglase za originalne stvari. S obzirom da je UK jos u EU, taj slucaj se vrlo brzo moze rijesiti na EU Small claims courtu.
2019 05 06
I ja isto od patriciarobert i ShuenKate
2019 05 06
Što ne moze admin to blokirati?! Prazni profili- uvijek ista poruka
2019 05 06
1 2 3 4 5 6 ... 22