Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako vi kupujete?

Ovisno o tome što mi treba.Ako mi treba jedna majicu,kupim jednu.A ako me pita netko za zamjenu, onda pogledam cijeli profil.
2019 03 05
Ajme, na samom početku, baš zato kaj sam gledala cijeli profil, kupovala sam kak blesava....od jedne pa čak i do pet stvari....sve kaj mi se sviđalo i kao treba mi. Ponašala sam se kak Alisa u zemlji čudesa, sve mi je bilo divno, krasno i morala sam to imati. A sad, povremeno kupim samo određenu stvar koja mi treba i to je to.
2019 03 05
kod mene je uglavnom sve sa poštarinom ..ali kad mi se ista osoba javi da je već kupila nešto, obavezno joj spustim cijenu jer je recimo "stari kupac" ili kad kupi dvije ili više stvari isto spustim cijenu...naravno da i ja kad kupujem tražim nižu cijenu ili bar poštarinu i to uglavnom i dobijem .. i svi zadovoljni...pa za to služe krpice...a nama ih nikad dosta... eto... ;) ;)
2019 03 05
> Winxica: > Ajme, na samom početku, baš zato kaj sam gledala cijeli profil, kupovala sam kak blesava....od jedne pa čak i do pet stvari....sve kaj mi se sviđalo i kao treba mi. > Ponašala sam se kak Alisa u zemlji čudesa, sve mi je bilo divno, krasno i morala sam to imati. > A sad, povremeno kupim samo određenu stvar koja mi treba i to je to. Svaka čast na samokontroli. 🤣😊
2019 03 05
> lolly12: > > Winxica: > > Ajme, na samom početku, baš zato kaj sam gledala cijeli profil, kupovala sam kak blesava....od jedne pa čak i do pet stvari....sve kaj mi se sviđalo i kao treba mi. > > Ponašala sam se kak Alisa u zemlji čudesa, sve mi je bilo divno, krasno i morala sam to imati. > > A sad, povremeno kupim samo određenu stvar koja mi treba i to je to. > Svaka čast na samokontroli. 🤣😊 Sad mi je puno lakše iz razloga kaj sam promijenila posao, više ne trebam suknjice, haljinice, štiklice, elegantne stvari, već se mogu ležernije obući. Kad mi dođe želja, napičim nekaj od toga, a fala Bogu imam dost i nemam potrebu za kupnjom. :) :)
2019 03 05
1-2 stvari, ali uglavnom kupujem kozmetiku ovdje, i za klince crtiće i tako to. Ako nađem kod nekoga povoljnu i novu zapakiranu kozmetiku sklona sam kupiti i više stvari. Ne dira me toliko poštarina, uvijek platim i ne cjenkam se. Meni je vrlo bitno da paket stigne tako da nikad ali baš nikad ne tražim obično slanje, niti sa škrta platiti kune više za tisak ili preporuku. Grozim se kupovine rabljene kozmetike i to mi je baš bljak, jer sam dosta osjetljiva i gadi mi se pomisao da iza nekoga koristim ruž, sjenilo, maskaru, čak i lak za nokte. To mi nikada nije dovoljno sterilno koliko god netko očistio. Ne možeš to oprati kao robu :') Robu uglavnom dobivam od sestre i mame, jer one kupuju kao da im je posljednje u životu a nijedan komad odjeće ne žele skoro nositi 2 puta katastrofa...tako da robu ne kupujem ovdje.
2019 03 05
Ja se ne sjećam jesam li ikad prodala 2 stvari u kompletu. Doduše, ja i onako ovdje više kupujem nego prodajem. A kad kupujem, najčešće isto kupim samo 1 predmet, stvarno rijetko kad više.
2019 03 05
Rijetko kupujem,ali sam uvijek kupila po jednu stvar jer sam tražila baš to nešto određeno. A moje kupilice znaju kupiti više od jedne stvari. Prošle godine u ljetno vrijeme,jedna kupilica je kupila preko 10 komada odjeće,mislim da je to neponovljivo.😅
2019 03 05
I ja sam rjeđe prodala više stvari, iako to svima nudim i dajem ekstra popuste i gratis slanje za više artikala. Osobno jako rijetko kupujem stvari na krpicama, baš ako nešto ciljano tražim i naletim na to ovdje, onda da, ali uglavnom imam wish listu krpz godinu i prodajom ovdje si ju ispunjavam, tj. kupim sebi ili djeci ono što želim/trebam. Kada ipak kupujem ovdje, uvijek pregledam cijeli profil i kupim još koji artikal ako mi se svidi/treba mi.
2019 03 05
Hello Par mj.sam tu i ne znam dali mi se desilo da prodam vise od jedne stvari I sama ako kupujem gledat cu da više stvari uzmem Cist da platim 1xpostarinu
2019 03 06
Pa u prosjeku kupujem na jednak nacin kako i prodajem. Ako mi se svidi vise stvari kod nekoga, ako ne onda ta jedna. Ponekad neka cura uzme vise stvari, ali cesce je to 1 ili 2. I definitivno ne kupujem skuplje od onoga kako i sama imam cijene.
2019 03 06
Za malecku vecinom vise stvari a za sebe jednu..ono sto mi trenutno treba. Za kcer mi je lakse jer sve brzo preraste pa ako prodavacica ima i vece brojeve kupim za iducu sezonu
2019 03 06
Jednom sam kupovala preko krpica i to kozmetiku. Takodjer, jednom sam prodala lot. 🙂 Ocito, jos nemam dovoljno povjerenja. Pitanjce; jeste imale iskustva s upitima na engleskom? Dobila sam jedan; na profilu nema ni ti jedne stvari.
2019 03 07
Ja nisam imala iskustva. Ali baš ima tema gdje upozoravaju da se na takve upite ne odgovara.
2019 03 07
Bok cure, nova sam pa bi mi trebalo nekoliko uputa. Kojim putem radite placanje? Dajete svoj ziro tacun pa cekate uplatu ili kako? Hvala🤗
2019 04 02
1 2