Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim misljenje o "odlicno" ocuvanim tajicama

> iks0605: > Evo da se i javim... veceras cu staviti slike prije slanja... ETIKETA NIJE BILA TAKVA da fali velicina... ne znam sta je doticna napravila ako nije bila zadovoljna... Iks, daj napiši riječ dvije o prilaganju krive etikete na temu. Sigurno imaš neko opravdanje. Ili?
2019 03 23
> teehee: > > iks0605: > > Evo da se i javim... veceras cu staviti slike prije slanja... ETIKETA NIJE BILA TAKVA da fali velicina... ne znam sta je doticna napravila ako nije bila zadovoljna... > Iks, daj napiši riječ dvije o prilaganju krive etikete na temu. Sigurno imaš neko opravdanje. Ili? kad bi znala da ne prati temu sad bi ju trazila da mi poslika nike trenirku iz svih kuteva da vidimo jel to mozda njena etiketa a i u kakvom stanju je trenirka x-)
2019 03 23
> teehee: > > iks0605: > > Evo da se i javim... veceras cu staviti slike prije slanja... ETIKETA NIJE BILA TAKVA da fali velicina... ne znam sta je doticna napravila ako nije bila zadovoljna... > Iks, daj napiši riječ dvije o prilaganju krive etikete na temu. Sigurno imaš neko opravdanje. Ili? Ma sigurno je krivu etiketu slikala. Naime, kad je meni postar donio paket, zubima sam istrgala etiketu kako sam tajice izvlacila, nisam rukama, jer nisam znala da se to vadi rukom,jbg, nisam ni znala ako pise odlicno stanje i max 3x noseno da moram traziti dodatne slike, a ostecenja nikakva nisu navedena, a ove mucice su se stvorile iz razloga sto je postar radio u njima par dana.
2019 03 23
> annie25: > > teehee: > > > iks0605: > > > Evo da se i javim... veceras cu staviti slike prije slanja... ETIKETA NIJE BILA TAKVA da fali velicina... ne znam sta je doticna napravila ako nije bila zadovoljna... > > Iks, daj napiši riječ dvije o prilaganju krive etikete na temu. Sigurno imaš neko opravdanje. Ili? > Ma sigurno je krivu etiketu slikala. Naime, kad je meni postar donio paket, zubima sam istrgala etiketu kako sam tajice izvlacila, nisam rukama, jer nisam znala da se to vadi rukom,jbg, nisam ni znala ako pise odlicno stanje i max 3x noseno da moram traziti dodatne slike, a ostecenja nikakva nisu navedena, a ove mucice su se stvorile iz razloga sto je postar radio u njima par dana. a uvijek je dobro trazit slike, ovo je kupnja gdje ne vidite kaj kupujete. ja inace izradujem jastucnice, znaci vi narucite, kupim platno i radim ispocetka sve pa me ljudi uz slike koje dobiju 100 x traze jos slika i nepovjerljivi su :')
2019 03 23
bitno da je sve vraceno i kak vidim rekla je da ne moras vratit tajice, onda nemoj
2019 03 23
A jbg ja sam glupa i naivna, kad bi ih prodavala ovakve kao ona onda bi to naglasila u opisu, a ne poslala pa ako prode, prode. I zato kad sam vidjela koliko ima povratnih a u oglasu je napisala odlicno stanje, mislila sam da su bez ikakvih ostecenja i icega. Prvo sam vidjela tu etiketu za koju je tvrdila da nema pojma sto se dogodilo s njom, pa za te mucice, pa onda me izmaltretirala da nece vratit i za pt koju sam joj uplatila, tvrdila da nisam ja njoj uplatila 95 nego 80 za tajice, da je ona platila pt,pa da ce otvorit temu u vezi ovog jer ona ima sve slike kao dokaz i da sam ja iznila neistine, tj da tvrdim nesto sto nije istina. Svi scrsh iz inboxa su tu, jedino sam podatke preskocila. Da se meni ovo dogodilo, bez rijeci bi vratila novce, jer nisam corava, vidim u kakvom stanju artikl saljem, tako da moze je sram biti.
2019 03 23
> RukotvorineViva: > bitno da je sve vraceno i kak vidim rekla je da ne moras vratit tajice, onda nemoj Ma da, a sto ce meni, nema sanse da ovo obucem na sebe, taman da gola hodam, a i da mi ista od ovakve osobe zauzima mjesto u ormaru. Fuj.
2019 03 23
uvik me oduševi kad ime profila odgovara korisniku..Iks(ica)je na početku nepoznanica, no jednadžba je ipak riješena, pa je ispala nula....valjda je dosad sve riješeno, ali teško je očekivat da ovakvih slučajeva neće bit i ubuduće.
2019 03 23
> annie25: > A jbg ja sam glupa i naivna, kad bi ih prodavala ovakve kao ona onda bi to naglasila u opisu, a ne poslala pa ako prode, prode. I zato kad sam vidjela koliko ima povratnih a u oglasu je napisala odlicno stanje, mislila sam da su bez ikakvih ostecenja i icega. Prvo sam vidjela tu etiketu za koju je tvrdila da nema pojma sto se dogodilo s njom, pa za te mucice, pa onda me izmaltretirala da nece vratit i za pt koju sam joj uplatila, tvrdila da nisam ja njoj uplatila 95 nego 80 za tajice, da je ona platila pt,pa da ce otvorit temu u vezi ovog jer ona ima sve slike kao dokaz i da sam ja iznila neistine, tj da tvrdim nesto sto nije istina. Svi scrsh iz inboxa su tu, jedino sam podatke preskocila. > Da se meni ovo dogodilo, bez rijeci bi vratila novce, jer nisam corava, vidim u kakvom stanju artikl saljem, tako da moze je sram biti. pa podatke bi dala da ti nije vratila, ali srecom je pa dobro. baci ih, kaj bi slala. listam po forumu pa vidim da je i cura koja je 100 godina na krpicama kupila haljinu desigual, 2 cm vecu nego kaj je cura izmjerila :') :') kunice nije dobila nazad ali zato je dobila negativnu. svega ima, super si prosla
2019 03 23
> annie25: > > Sanja8888: > > > kkorina: > > > Pa Annie samo treba poslati postom,a da postarinu placa primatelj i problem rijesen. > > Nije bas tako...ako primatelj ne preuzme poštarinu placa pošiljatelj duplu > Da, onda bi se meni posiljka vratila pa bi morala platit duplu pt. Ma vratit cu ja njoj njene tajice, moze ih jos nositi, u odlicnom u stanju😂 nosene max 3x. Ne jer ako ti ne preuzmes nikom nista. Posta ih zadrzava tebi. Pa nemas ti zakonsku obvezu preuzet to nazad.
2019 03 23
> RukotvorineViva: > > annie25: > > > teehee: > > > > iks0605: > > > > Evo da se i javim... veceras cu staviti slike prije slanja... ETIKETA NIJE BILA TAKVA da fali velicina... ne znam sta je doticna napravila ako nije bila zadovoljna... > > > Iks, daj napiši riječ dvije o prilaganju krive etikete na temu. Sigurno imaš neko opravdanje. Ili? > > Ma sigurno je krivu etiketu slikala. Naime, kad je meni postar donio paket, zubima sam istrgala etiketu kako sam tajice izvlacila, nisam rukama, jer nisam znala da se to vadi rukom,jbg, nisam ni znala ako pise odlicno stanje i max 3x noseno da moram traziti dodatne slike, a ostecenja nikakva nisu navedena, a ove mucice su se stvorile iz razloga sto je postar radio u njima par dana. > a uvijek je dobro trazit slike, ovo je kupnja gdje ne vidite kaj kupujete. ja inace izradujem jastucnice, znaci vi narucite, kupim platno i radim ispocetka sve pa me ljudi uz slike koje dobiju 100 x traze jos slika i nepovjerljivi su :') Ok, nabacila si reklamu za jastučnice i sve 5. :P
2019 03 23
1 2 ... 4 5 6