Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

trebam pomoč (tisak)

Kako trebam napraviti paket za u Tisak? Jel okej ako dam u vrečicu (od plastike) i zatvorim sa selotejpom? Što trebam sve napisat gore? Hvala puno!
2013 09 20
pomoć....ma nije bitno u čem odneseš ionako ćeš tamo pred njima u kutiju stavit...oni će ti tamo dat
2013 09 20
i dobićeš obrazac...pa popuniš...nije teško skontat...samo adresu i ime primatelja tribaš imat i šifru tiska na koji šalješ
2013 09 20
Ja uvijek donesem stvari u plastičnoj vrećici i onda to daš teti da ona to stavi u paket (ili ti sama staviš u paket). Na paket ti ništa, samo trebaš ispuniti onaj papir s svojim podacima i podacima osobe kojoj šalješ. I moraš znati na koji tisak šalješ. Teta na tisku sama piše šifru na paket
2013 09 20
hvala puno... isprićavam se zbog greška ali sam sa Slovenije [:sramezljiv]
2013 09 20
heej :) sad ću ti napsiati sve šta znam. znači: dođeš u tisak i pitaš da moraš nešto poslat pa ti daju praznu kutiju koje god veličine i u nju ćeš staviti to što trebaš poslati. poštarina ti dođe 10 kn uvijek, neovisno o veličini paketa kojeg šalješ :) nakon toga moraš ispuniti papir - trebaš napisati svoje ime, prezime, adresu, grad, broj telefona. osim toga moraš ispuniti to isto i za osobu kojoj šalješ paket, te napisati šifru njena kioska iako ja više puta nisam pisala ništa drugo osim imena, prezimena, grada i šifre kioska primatelja paketa i stiglo je :) šifru pitaš osobu kojoj šalješ i tjt :)
2013 09 20
tete su postale opake, D morate stavljati i broj telefona po obvezno
2013 09 20
hvala i vam! :)
2013 09 27