Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sta je vise s ovim krpicama??

Svako malo neka prevara, ako nista onda bar cekanje mjesec dana na slanje paketa. Zadnjih par suradnji i meni su digle zivce. Jedna mi prodavacica dala krivu sifru tisak paketa i paket nikako ne dolazi a pogadate nekako je izgubila bas moj papiric za slanje i nije najavila preko interneta pa da joj ostane kojim slucajem sifra jer eto nije mogla naci moj tisak pri kreiranju paketa. Ok cekamo jos par dana pa ako se paket ne pojavi vratit ce novce. Zivi bili pa vidjeli. Druga prodavacica je klasican primjer azurne krpicarke do uplate, a nakon uplate ju molis da ti posalje. Uplaceno joj 3min nakon slanja podataka, obecano poslati drugi dan, ne javi se nista, pitam ju je li poslano posto mi je bitno da mi dode sto prije, jao nije stigla slat ce iduci dan, opet se iduci dan nista ne javi, ja joj ponovo posaljem poruku, ispricava se da je zakasnila, tisak se zatvorio ali obavezno salje drugi dan ujutro. Reko ajde dobro, opet cekam cijeli dan, nista ne javlja, saljem poruku dosajadila vec i sebi, ona vidi poruku i ne odgovori. Kakav je sad to bezobrazluk na stranici? Je li to odjednom postala praksa posto svaki dan iskacu takve teme?
2019 03 30
I meni se to sve češće događa. Ne kužim što je curama - prodavale bi, uzele bi novac, ali bože što je teško otići na taj Tisak i ubaciti stvar u kutiju. Ne znam, stvarno, kao da iz kuće ne izlaze, a kad izlaze, idu ciljano samo i jedino na posao i pravac kući. Uglavnom, takvima negativnu spičiti. Ako mi možeš odgovarati uredno na poruke sve do moje uplate, e pa možeš se javitii i poslati paket u naredna dva dana.
2019 03 31
Cure imaju Život, ......ne mogu i nemaju vremena se baviti takvim trivijalnostima, kao što je odlazak na kiosk i slanje paketa, odgovaranje na poruke, pristojno ponašanje i slične bezvezarije ;)
2019 03 31
> vedranapv: > Cure imaju Život, ......ne mogu i nemaju vremena se baviti takvim trivijalnostima, > kao što je odlazak na kiosk i slanje paketa, odgovaranje na poruke, pristojno ponašanje > i slične bezvezarije ;) Jasno. Silly me. Rekla sam ovoj drugoj da ukoliko danas ne dobijem sifru paketa ide negativna pa ako ni to ne urodi plodom podaci na crnu listu. Nije problem da se javi ej sori nisam stigla ali ja ko budala cekam i moram moliti za informaciju je li poslala ili nije a sve do uplate je odgovarala u minuti, ma daj. I onda jos procita poruku i ignorira.
2019 03 31
> Chinchilla: > > vedranapv: > > Cure imaju Život, ......ne mogu i nemaju vremena se baviti takvim trivijalnostima, > > kao što je odlazak na kiosk i slanje paketa, odgovaranje na poruke, pristojno ponašanje > > i slične bezvezarije ;) > Jasno. Silly me. > Rekla sam ovoj drugoj da ukoliko danas ne dobijem sifru paketa ide negativna pa ako ni to ne urodi plodom podaci na crnu listu. > Nije problem da se javi ej sori nisam stigla ali ja ko budala cekam i moram moliti za informaciju je li poslala ili nije a sve do uplate je odgovarala u minuti, ma daj. > I onda jos procita poruku i ignorira. Isto i kod mene, ja sam spičila negativnu, kad dobijem paket ću je brisat ili editirat, jer 'ko zna šta me čeka u paketu :/ Baš u zadnje vrijeme mi se često dešava sa se uzimaju podatci, pa ne uplate niti se jave, ili pitaju nešto pa muk, nema hvala, ne odgovara ili bilo šta, ne ostavljaju se povratne....to je isto strašno teško, mogla bi nabrajat do sutra....
2019 03 31
> Tamara5485: > Ne znam, stvarno, kao da iz kuće ne izlaze, a kad izlaze, idu ciljano samo i jedino na posao i pravac kući. Dodajmo kako su česti odlasci na sprovode i u bolnice. I još koješta. Sjećam se kako je jednom jedna "skinula" skoro cijelu Crvenkapicu. Išla bolesnoj baki... nosila joj nešto... nije mogla do Tiska. Odmah sam si zamislila još i šumicu, kitice cvijeća, vuka, lovca i ostalu ekipu.
2019 03 31
> teehee: > > Tamara5485: > > Ne znam, stvarno, kao da iz kuće ne izlaze, a kad izlaze, idu ciljano samo i jedino na posao i pravac kući. > Dodajmo kako su česti odlasci na sprovode i u bolnice. I još koješta. Sjećam se kako je jednom jedna "skinula" skoro cijelu Crvenkapicu. Išla bolesnoj baki... nosila joj nešto... nije mogla do Tiska. > Odmah sam si zamislila još i šumicu, kitice cvijeća, vuka, lovca i ostalu ekipu. Da da, a znamo kakve su nase bolnice. Narucen u 8 a dodes na red drugi dan u 8. Ovdje kod mene u bolnici ima cak tisak za takve ljude :')
2019 03 31
> Chinchilla: > > teehee: > > > Tamara5485: > > > Ne znam, stvarno, kao da iz kuće ne izlaze, a kad izlaze, idu ciljano samo i jedino na posao i pravac kući. > > Dodajmo kako su česti odlasci na sprovode i u bolnice. I još koješta. Sjećam se kako je jednom jedna "skinula" skoro cijelu Crvenkapicu. Išla bolesnoj baki... nosila joj nešto... nije mogla do Tiska. > > Odmah sam si zamislila još i šumicu, kitice cvijeća, vuka, lovca i ostalu ekipu. > Da da, a znamo kakve su nase bolnice. Narucen u 8 a dodes na red drugi dan u 8. Ovdje kod mene u bolnici ima cak tisak za takve ljude :') Sad kad se to spomenulo, skužila sam da ispred svake veće bolnice postoji Tisak (barem u onima kojima sam ja bila). :')
2019 03 31
> ValkyrieBlue: > > Chinchilla: > > > teehee: > > > > Tamara5485: > > > > Ne znam, stvarno, kao da iz kuće ne izlaze, a kad izlaze, idu ciljano samo i jedino na posao i pravac kući. > > > Dodajmo kako su česti odlasci na sprovode i u bolnice. I još koješta. Sjećam se kako je jednom jedna "skinula" skoro cijelu Crvenkapicu. Išla bolesnoj baki... nosila joj nešto... nije mogla do Tiska. > > > Odmah sam si zamislila još i šumicu, kitice cvijeća, vuka, lovca i ostalu ekipu. > > Da da, a znamo kakve su nase bolnice. Narucen u 8 a dodes na red drugi dan u 8. Ovdje kod mene u bolnici ima cak tisak za takve ljude :') > Sad kad se to spomenulo, skužila sam da ispred svake veće bolnice postoji Tisak (barem u onima kojima sam ja bila). > :') A je li? Znaci rjesio se i taj problem :') Napokon su olaksali zivot krpicarkama koje stalno provode vrijeme u bolnicama pa jadne ne stignu slati pakete
2019 03 31
> Chinchilla: > > ValkyrieBlue: > > > Chinchilla: > > > > teehee: > > > > > Tamara5485: > > > > > Ne znam, stvarno, kao da iz kuće ne izlaze, a kad izlaze, idu ciljano samo i jedino na posao i pravac kući. > > > > Dodajmo kako su česti odlasci na sprovode i u bolnice. I još koješta. Sjećam se kako je jednom jedna "skinula" skoro cijelu Crvenkapicu. Išla bolesnoj baki... nosila joj nešto... nije mogla do Tiska. > > > > Odmah sam si zamislila još i šumicu, kitice cvijeća, vuka, lovca i ostalu ekipu. > > > Da da, a znamo kakve su nase bolnice. Narucen u 8 a dodes na red drugi dan u 8. Ovdje kod mene u bolnici ima cak tisak za takve ljude :') > > Sad kad se to spomenulo, skužila sam da ispred svake veće bolnice postoji Tisak (barem u onima kojima sam ja bila). > > :') > A je li? Znaci rjesio se i taj problem :') > Napokon su olaksali zivot krpicarkama koje stalno provode vrijeme u bolnicama pa jadne ne stignu slati pakete 😂😂😂
2019 03 31
> Chinchilla: > > ValkyrieBlue: > > > Chinchilla: > > > > teehee: > > > > > Tamara5485: > > > > > Ne znam, stvarno, kao da iz kuće ne izlaze, a kad izlaze, idu ciljano samo i jedino na posao i pravac kući. > > > > Dodajmo kako su česti odlasci na sprovode i u bolnice. I još koješta. Sjećam se kako je jednom jedna "skinula" skoro cijelu Crvenkapicu. Išla bolesnoj baki... nosila joj nešto... nije mogla do Tiska. > > > > Odmah sam si zamislila još i šumicu, kitice cvijeća, vuka, lovca i ostalu ekipu. > > > Da da, a znamo kakve su nase bolnice. Narucen u 8 a dodes na red drugi dan u 8. Ovdje kod mene u bolnici ima cak tisak za takve ljude :') > > Sad kad se to spomenulo, skužila sam da ispred svake veće bolnice postoji Tisak (barem u onima kojima sam ja bila). > > :') > A je li? Znaci rjesio se i taj problem :') > Napokon su olaksali zivot krpicarkama koje stalno provode vrijeme u bolnicama pa jadne ne stignu slati pakete Ne opravdavam nikoga jer velika velicina ovdje laze sa bolnicima, sprovodima itd.. Ali ja osobno svako malo zavrsim u bolnici i javim gle sori u bolnici sam kad dodem sebi poslat cu paket i cao. Iskreno osobno kad mi je nesto nije mi nista na pameti kamoli neciji paket. Ali napravno uvijek isprika pa tko ima razumijevanja-ima. 🤗
2019 03 31
> ElmaMujadic: > > Chinchilla: > > > ValkyrieBlue: > > > > Chinchilla: > > > > > teehee: > > > > > > Tamara5485: > > > > > > Ne znam, stvarno, kao da iz kuće ne izlaze, a kad izlaze, idu ciljano samo i jedino na posao i pravac kući. > > > > > Dodajmo kako su česti odlasci na sprovode i u bolnice. I još koješta. Sjećam se kako je jednom jedna "skinula" skoro cijelu Crvenkapicu. Išla bolesnoj baki... nosila joj nešto... nije mogla do Tiska. > > > > > Odmah sam si zamislila još i šumicu, kitice cvijeća, vuka, lovca i ostalu ekipu. > > > > Da da, a znamo kakve su nase bolnice. Narucen u 8 a dodes na red drugi dan u 8. Ovdje kod mene u bolnici ima cak tisak za takve ljude :') > > > Sad kad se to spomenulo, skužila sam da ispred svake veće bolnice postoji Tisak (barem u onima kojima sam ja bila). > > > :') > > A je li? Znaci rjesio se i taj problem :') > > Napokon su olaksali zivot krpicarkama koje stalno provode vrijeme u bolnicama pa jadne ne stignu slati pakete > Ne opravdavam nikoga jer velika velicina ovdje laze sa bolnicima, sprovodima itd.. Ali ja osobno svako malo zavrsim u bolnici i javim gle sori u bolnici sam kad dodem sebi poslat cu paket i cao. Iskreno osobno kad mi je nesto nije mi nista na pameti kamoli neciji paket. Ali napravno uvijek isprika pa tko ima razumijevanja-ima. 🤗 Naravno da se događaju situacije koje se ne može predviditi i svatko normalan ima razumijevanja za bolesti, smrtne slučajeve i sl, ali strašno je što neki ljudi to iskorištavaju. Nejavljanje po 5 do 7 dana i onda opravdanje bolnicom, klincima, strinama, babama i dedama je neodgovorno. Jedna je stvar javiti kupcu/prodavaču da se nešto dogodilo a sasvim druga ignorirati ga xy dana i onda krenuti s opravdavanjima. Imala sam i ja problema i smrtni slučaj i svašta nešto, ali na dogovor gledam kao na svoj drugi posao i u interesu mi je i u cilju drugu stranu obavjestiti i tražiti vrijeme ili razumijevanje.
2019 03 31
> ElmaMujadic: > > Chinchilla: > > > ValkyrieBlue: > > > > Chinchilla: > > > > > teehee: > > > > > > Tamara5485: > > > > > > Ne znam, stvarno, kao da iz kuće ne izlaze, a kad izlaze, idu ciljano samo i jedino na posao i pravac kući. > > > > > Dodajmo kako su česti odlasci na sprovode i u bolnice. I još koješta. Sjećam se kako je jednom jedna "skinula" skoro cijelu Crvenkapicu. Išla bolesnoj baki... nosila joj nešto... nije mogla do Tiska. > > > > > Odmah sam si zamislila još i šumicu, kitice cvijeća, vuka, lovca i ostalu ekipu. > > > > Da da, a znamo kakve su nase bolnice. Narucen u 8 a dodes na red drugi dan u 8. Ovdje kod mene u bolnici ima cak tisak za takve ljude :') > > > Sad kad se to spomenulo, skužila sam da ispred svake veće bolnice postoji Tisak (barem u onima kojima sam ja bila). > > > :') > > A je li? Znaci rjesio se i taj problem :') > > Napokon su olaksali zivot krpicarkama koje stalno provode vrijeme u bolnicama pa jadne ne stignu slati pakete > Ne opravdavam nikoga jer velika velicina ovdje laze sa bolnicima, sprovodima itd.. Ali ja osobno svako malo zavrsim u bolnici i javim gle sori u bolnici sam kad dodem sebi poslat cu paket i cao. Iskreno osobno kad mi je nesto nije mi nista na pameti kamoli neciji paket. Ali napravno uvijek isprika pa tko ima razumijevanja-ima. 🤗 Ako znate da ste stalno po bolnicama onda naglasite to kao mogucnost kupcu pa da zna sta se desava. Isto kao sto netko radi i studira i naglasi lijepo da mozda nece stici poslati kroz dan-dva zbog pretrpanog rasporeda itd. I nije problem sto ne posalju pa jave da ih je nesto sprijecilo nego nista ne javljaju i onda kad im zaprijetis negativnom onda sto kazu umrla baba, deda, pas, hrcak pa nije stigla ali se zato uredno prijavljivala na krpice i seenala poruke na mobu. How yes no
2019 03 31
Nije samo problem u prodavacicama nego i kupcima.. mojih zadnjih 7-8 su trazile slike po danu po noci, na meni, iznad mene, ispod mene i sto drugih stvari i onde se vise ne jave.. ili traze veliki popust, ja se slozim, dam podatke i muk.. stvarno razmisljam da pocnem ostavljati neutralne/negativne jer je to stvarno bezobrazno, uredno sam odgovaral isti dan i tratila vrijeme za nekog tko ne zna osnove kulture.
2019 03 31
E jbg to je uzasno frustrirajuce ali tu nemres nista. Mozda ostavit neutralnu ali ne znam ni da li se to smije
2019 03 31
1 2