Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dostavljen krivi paket

nema to Zrinkić veze vjeruj...kod mene ni kave ni binga...kad god dođem ona sidi, nerijetko ju čak čekam da popuši čiku do kraja jer je izašla žena malo zapalit...vjeruj mi mozak joj kržlja, al nuspojava toga bemti kod nje je ta da proporcionalno s time bahatost jača... [:smije]
2013 09 21
@zrinkic26 - i ja sam uvijek jedan po jedan, pa im se svejedno omaklo. Da je bilo prvi put, u redu, dogodi se svakome. Ali nije. I svejedno se ne možeš tako ponašati prema korisnicima usluga. Ako imaju opciju slanja paketa, onda nemaju šta biti drske i bezobrazne.
2013 09 21
[:smije] [:smije] [:smije]
2013 09 21
Bome od sutra nova tema :) ajmo se kladiti koliko paketa stiže na pravu adresu [:kesi] urnebes . Kad već pričamo o paketima , ni pošta nije bolja. Poslali mi paket HP -om prije točno 34 dana paketa nema . Poslali mi nakon 5 dana kako paket nije stizao ponovno i sve uredno došlo , al ovom paketu "ni traga ni glasa" . Imamo dobar skor od početka 9 mjeseca okruglo 20 s ovim zadnjim zagubljenih . Čovjek ne zna dal da plače ili se smije ne organiziranosti . Strašno!
2013 09 21
drske i bezobrazne - to ti ovisi o tome kakva je osoba, kako da tisak kaze ne mozes bit drska i bezobrazna evo npr. ja kad saljem slala prstenčić i ogrlicu odem tu u vk na kiosk ŽENA POČNE PRAKTIČKI VIKAT NE NE NE NE NE SAMO DOKUMENTI.. reko ok ništa onda.. sve pet. odem u osijek jel moze ovo da ne saljemo kutijom u omotnicu.. moze nema problema.. i idemo dalje.. štaš..
2013 09 21
u ovoj državi samo nešto može NESTATI.. ono mi ije jasno za pakete poste. ako ja preuzmem paket na točki a i on se vozi do do točke b, i nije zaprimljen na točki b znači da je nstao na putu u tom vozilu.. i tko je kriv? posta kaze NE ZNAMO.. o jebemti
2013 09 21
Ma sve je to super ....hahahaha.....najbolje je kad je jedna teta u pošti moju šeficu uvjeravala da paket nije poslan a ona ima od HP -a onaj žuti papirić i još k tome je bilo plaćeno skuplje da paket bude dostavljen drugi dan rano ujutro mislim 8/10 nisam ziher sad . Kaos
2013 09 21
eeee Zrinkić da vidiš kako moja sad komunicira sa mnom....odlično...ne može mi ništa...moraš malo luđi od njih biti...šaljem ja košuljicu...dođem pitam kovertu, da mi ona i promatra me...ja uredno košuljicu slažem prid njoj...veli ona to je samo za dokumente...reko pa ovo je dokument!!!...a slažem košuljicu i u sebi se kesim...što će ona sad šuti kad je 500 puta zbrljala [:hihot]
2013 09 21
juturna moraš nam dat koeficijente još smišnamala ma.. lijepo jetako ovim aždajama što rade kod mene u vk, sto grešaka ih ne moze učinit da budu manje bahate a štaš..
2013 09 21
ovo je postalo pre često na tom tisku... tete bi trebale dobit packu! kolko puta mi se desilo da donesem stvar na tisak,ispunim obrazac,platim,predam joj stvar i sad stojim... kaže ona "to je to,ovo ću ja dalje".onda se zabune,pošalju krivi paket na pravu adresu...
2013 09 21
da da stela mene jednom pita moja jel vam treba potvrda...ja gledam i pitam: jel ovo skrivena kamera...ne ne treba mi ma štooo će mi [:hihot]
2013 09 21
znaci neka cura je dobila kremicu umjesto benetton kaputa...... [:sokiran] ili jos nije podigla pa ne zna, ili kupljeno preko njuskala....
2013 09 21
ja sam jutros primila skroz rasparanu i izguzvanu kuvertu na tisku i jos dobila bukvicu od prodavacice da ako mi se ne svida da je ostavim i da ce je ona baciti!!!! da je ona zaprimila 50 paketa od jutros i sto ja sada zelim??!!!!!??
2013 09 21
Treba napraviti prigovor na poslovanje teta s tiska . Ovo nije poslovanje ovo je cista aljkavost ! mi cemo napisati pismeni prigovor u ponedjeljak , netko nesto mora poduzeti
2013 09 21
1 2