Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Društvo za izlete i putovanja :)

Pozdrav svima! Kako radim posao koji mi omogućuje da imam svaki vikend slobodan, htjela bih to nekako i iskoristiti. Na raznim stranicama se mogu pronaći jednodnevni izleti vikendom do npr Italije, Slovenije, Austrije za cca 200kn. Par sati razgledavanja, koja kavica na suncu, par fotkica i natrag doma. Nemam previše društva pošto sam se preselila u Zagreb, pa ako je netko zainteresiran, slobodno se javite 😊 Ili dajte nekakve savjete ili ideje ako ste sami putovali negdje.
2019 04 21
Kod mene ista situacija radim sezonski preko ljeta, a zelim posjetiti nekoliko mjesta, nemam s kim pa cu sama na nekoliko dana zimi. Nije mi prvi put da sama putujem, to vec duze vremena prakticiram. Moj savjet za ljude koji zele putovati da ne odustanu od toga ako nemaju drustvo. Nađem si putovanje preko turisticke agencije, nadoplatim sobu i cao đaci. Na pocetku je tesko ici sam ali s vremenom sam se naucila i vise mi ne predstavlja problem. 😄
2019 04 21
Tako mi je i samoj, sezonu radim i onda zimi za vrijeme adventa toliko mogucnosti za putovanja a nemam bas s kim ici, svima je to super ideja ali kad kazem idemo, onda uvijek nekakve obaveze i slicno. A nekako mi je nelagodno samoj ici
2019 04 22
Trazila sam i ja putem putoholicara, ali bezuspjesno.. Nije dalo nikakve rezultate, kao sta sam napisala gore najgore je ici sama prvi put. Ali ako se izabere dobra putnicka agencija, nema problema. 😃
2019 04 23
Evo ja sam zainteresirana za putovanja i drustvo 😉
2019 08 05
I ja sam zainteresirana isto nikako da nadem drustvo...
2019 08 07
Evo ja sam iz Zg i vikendom uglavnom slobodna,uvjek sam za neko putovanje Ima 20god Javite se slobodno
2019 10 01