Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim pomoć-dostava paketa!!!

Bok svima. Trebam savjet tj pomoć. Naručila sam 10.4. preko Chi chi London haljinu. Oni ju šalju odmah sutradan i naravno šalju track broj. Haljine još nema! Zadnji datum je 15.4.( Austrija) Kontaktirala sam prodavača dva puta,ispričavaju se i kao pokrenuli su istragu. Moje pitanje je,ako itko zna,koliko treba proći da paket ne bude dostavljen da ih mogu tražiti povrat novca. Molim vas,ako itko zna. Hvala vam!
2019 05 05
Ovo sam vidjela još prije nekoliko sati, izgleda da nitko ne zna odgovor Žao mi je Možda ih je najbolje opet kontaktirati i pitati za informacije
2019 05 05
Sad sam provjerila na Chi chi London koliko im piše da je dana dostava za Hvatsku, piše 2-6 radna dana. Vi ste čekala i previše za povrat novca. Ako ste platila preko paypal-a, zatražite preko njih povrat novca, ako niste platila preko paypal-a onda Vam ne znam pomoći. Oni ovako mogu istraživati i navlačiti Vas koliko god žele.
2019 05 05
Hvala vam. Sutra ću im opet poslati mailom i tražiti povrat novca. Platila sam Mastercardom,novac će mi skinuti za par dana.
2019 05 05