Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Depilacija lica

> TinTina987: > Ima netko link za znanstveni clanak koji govori da je IPL stetan, odnosno da nije? Znaci ne zadovoljne, zene, missice, index ni rekla kazala, nego da je netko mjerodavan to napisao. Prije nego to vidim ne bi ni u ludilu koristila tako nesto na bikini zoni i licu. Radila sam za jednog od tih proizvodaca koje spominjete i kad sam procitala sve upute i ostalo sto smo morali znati, sto smijemo i ne smijemo reci... Ne hvala. I sama sam razmisljala o kupnji IPL-a, no obzirom kako mi nije bas toliko potreban (nista sto se ne moze rijesiti britvicom), jedini razlog zasto ga jos uvijek nisam kupila je upravo to... sto mislim da je stetan, ali nema (jos uvijek) dovoljno dokaza za to. Konkretno, prije svega me strah melanoma i ostalih mogucih kancerogenoza. Voljela bih cuti dokaze i potkrijepljenje cinjenice da nije tako.
2019 06 28
Ja idem kozmetičaru, nekako mi najbolje
2019 07 01
Lumeu IPL ne bi mjenjala ni za što! Investicija vrijedi svake kune
2019 07 02
Cupam pincetom, probala sam voskom ali mi se koža iziritirala, crvenilo, pristici...malo vise vremena treba za pincetu ali nemam izbora
2019 07 02
1 2