Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Depilacija lica

Ženice zanima me kako rjesavate problem dlacica na licu,brada i nadusnica?Koristite li depilator za lice i ako da koji?
2019 06 23
Osobno koristim Lumea IPL - nakon brijanja i depiliranja dlake izbijaju kao lude i jako ružno izgleda. Nakon što sam počela koristiti Lumea IPL dlaka doslovno nema, tu i tamo koja na bradi (koju čupnem sa pincetom) iznad usana nema niti jedne dlačice više, a koristim ga 5 mjeseci već. :)
2019 06 23
Iznad usnica depiliram trakicama s voskom,najčešće Čupko,ali probala sam razne.Nisam nešto posebno zadovoljna.Znaju mi izbiti sitni prištići,dlačice brzo rastu...Ali eto,to mi je za sada najjednostavnije i najjeftinije.Ako imate neku preporuku,slušam :).
2019 06 23
Afrodita, Krema za depilaciju lica- time tretiram samo brkove. Nekad je dovoljno 1x mjesečno, nekad je tretman potrebno ponoviti kroz 10tak dana (neznam o čemu ovisi). Za sada sam zadovoljna, nemam dojam da se pojačao rast. Krema se drži max do 3min, poslije znade peckati pa stavim oblog ili namažem onom starinskom tamnoplavom Nivea kremom. Za sada sam zadovoljna, rabim je kojih 2god. Planiram s vremenom uložiti u trajno rješavanje ali prvi su vene u planu.
2019 06 23
Ja brčine skidam Čupkovim voskom namijenjenim za to; s tim da uvijek prije čupanja to područje dobro napudram, pa se vosak ne lijepi (toliko) za kožu, već za dlačice.
2019 06 23
Čupko trake ili čak Balea trake u zadnje vrijeme.
2019 06 24
imam vosak u konzervi iz daniels cosmetic koji se lako zagrije, a trakice sam kupila na ebayu (100-200komada = 20kn,ovisi o selleru). čupam jednom u 2tj :* :D
2019 06 24
> Lonela1: > Osobno koristim Lumea IPL - nakon brijanja i depiliranja dlake izbijaju kao lude i jako ružno izgleda. Nakon što sam počela koristiti Lumea IPL dlaka doslovno nema, tu i tamo koja na bradi (koju čupnem sa pincetom) iznad usana nema niti jedne dlačice više, a koristim ga 5 mjeseci već. :) Lonela1 ... koliko se često bljeskaš? koji model imaš? razmišljam o kupnji, najviše zbog lica. Bila sam kod dermatologice na dogovoru za laser kaže da kad ukloni 80% dlačica smatra tretman uspješnim. Ali po mom mišljenju ako IPL djeluje, isplativije mi je kupit svoj nego ići kod nje na tretmane svakih par mjeseci.
2019 06 24
> ProudMary: > > Lonela1: > > Osobno koristim Lumea IPL - nakon brijanja i depiliranja dlake izbijaju kao lude i jako ružno izgleda. Nakon što sam počela koristiti Lumea IPL dlaka doslovno nema, tu i tamo koja na bradi (koju čupnem sa pincetom) iznad usana nema niti jedne dlačice više, a koristim ga 5 mjeseci već. :) > Lonela1 ... koliko se često bljeskaš? koji model imaš? razmišljam o kupnji, najviše zbog lica. > Bila sam kod dermatologice na dogovoru za laser kaže da kad ukloni 80% dlačica smatra tretman uspješnim. > Ali po mom mišljenju ako IPL djeluje, isplativije mi je kupit svoj nego ići kod nje na tretmane svakih par mjeseci. Imam LUMEA BRI 950/00, prvih mjesec dana je intenzivan tretman svaka 2 tjedna onda se preporuča 1x mjesečno ali ja blicam svakih 3 tjedna cca. NE znam koja je cijena tog tretmana laser kod nje ali ja platila Lumeu 2700 kn i stvarno mi drago kaj sam se odlučila na to jer te dlačice na licu i bradi su me užasno živcirale i smetale a sad kažem ima ih 80% manje sigurno isto vrijedi i za noge, sad obrijem noge jednom u tih 3 tjedna čisto da ih ne palim s Lumeom jer smrdi al su stvarno jako malo i tanke tu i tamo koja. Također i na rukama sam bila jako dlakava a sad nema baš baš ničeg. Inače samo tamne puti i tamne dlačice. Najmanji učinak vidim na pazusima tamo se ništ nije prorijedilo vjerojatno zato jeribje tamo koža baš baš dosta tamnija. Predobar osjećaj jer ne moram razmišljati o brijanju i nema uraslih dlačica niti iritacije kod prepona to me jeisto oduvijek mučilo, smetalo, bila sam nesigurna zbog toga a sad milina jedino ne smije se kad se sunčaš treba proći 48h barem pa onda tek sad kad je ljeto je to malo zeznuto pa se treba paziti. 😊
2019 06 24
Hvala na odgovoru :-) Svakako ču investirat u IPL
2019 06 24
Moja kolegica CIJELO LICE 🤯 čupa s šećernom pastom, znači doslovno sve i vrat (inače nema tamne nego svijetle i zaista kratke dlačice, ali eto,nekad žene zaista pretjeruju..) .. Ja se u to ne bih upuštala, jer imam dosta tamne dlake.. Pa čupam samo iznad usne i to pincetom...
2019 06 25
Ima netko link za znanstveni clanak koji govori da je IPL stetan, odnosno da nije? Znaci ne zadovoljne, zene, missice, index ni rekla kazala, nego da je netko mjerodavan to napisao. Prije nego to vidim ne bi ni u ludilu koristila tako nesto na bikini zoni i licu. Radila sam za jednog od tih proizvodaca koje spominjete i kad sam procitala sve upute i ostalo sto smo morali znati, sto smijemo i ne smijemo reci... Ne hvala.
2019 06 25
> TinTina987: > Ima netko link za znanstveni clanak koji govori da je IPL stetan, odnosno da nije? Znaci ne zadovoljne, zene, missice, index ni rekla kazala, nego da je netko mjerodavan to napisao. Prije nego to vidim ne bi ni u ludilu koristila tako nesto na bikini zoni i licu. Radila sam za jednog od tih proizvodaca koje spominjete i kad sam procitala sve upute i ostalo sto smo morali znati, sto smijemo i ne smijemo reci... Ne hvala. TinTina kako to misliš da niste smjeli nešto reći?
2019 06 25
Ko i u svakom poslu kad nesto zelis prodati. Nismo lagali, ali neke stvari se nisu govorile. Naravno da ces prvo reci sve najbolje
2019 06 25
Luxepil vosak u trakama Ne ljepi se za kožu samo za dlake To je jedini koji meni odgovara za bilo kakvu depilaciju Veet i čupko i svi ostali su mi koma
2019 06 26
1 2