Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tisak i e-mail.....

Koliko dugo treba s tiska doči mail, ako je npr...paket poslan u Subotu znam da je bio vikend pa...
2019 07 02
Ne znam jesam li najbolje razumijela... ali kada se paket kreira putem weba te se navedu email adrese, Vasa i od osobe koja salje paket, poruku dobijete nakon minutu i sve detaljno mozete vidjeti... sifra je aktivna nekoliko minuta nakon sto je paket krenuo prema Vasem odredistu...
2019 07 02
Hm ne znam, uglavnom mi je rekla da ce paket poslati u subotu, pa ako ne ide putem Weba mozda duze traje.Jedino znam da putovanje s Dubrovnika na otok traje 4 dana....
2019 07 02
> martina98: > Hm ne znam, uglavnom mi je rekla da ce paket poslati u subotu, pa ne znam ako ne ide putem Weba mozda duze traje. Je li Vam se javila nakon toga? Poslala sifru? Jer sifra je najvaznija i onda sami lijepo pratite gdje Vam je paket 😊😊
2019 07 02
Pitajte dotičnu za šifru.
2019 07 02
> Puppi21: > > martina98: > > Hm ne znam, uglavnom mi je rekla da ce paket poslati u subotu, pa ne znam ako ne ide putem Weba mozda duze traje. > Je li Vam se javila nakon toga? Poslala sifru? Jer sifra je najvaznija i onda sami lijepo pratite gdje Vam je paket 😊😊 Ne nije se javila.Ja sam sam poslala por. s mojih krpica da nisam dobila potvrdni e-mail od Tiska u vezi paketa, vidim logirala se.
2019 07 02
Zamolite ju za sifru s obzirom da ju niste dobili ne email... meni se isto jednom dogodilo da uopce nisam dobila sifru, unatoc svim poslanim podacima, jer je prodavacica ispunjavala podatke putem app pa je tu nesto stekalo taj put... Najbolje neka poslika onaj papiric sa sifrom i to je to 😁😊
2019 07 02
Jesam
2019 07 02