Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Prištići na obrazima! Pomoć!

Drage krpičarke trebam vašu pomoć! Naime, zadnjih par mjeseci mi nenormalno izbijaju mali prištići i crni i bijeli miteseri po obrazima, taman na jagodicama i oko usta! Nikad nisam imala problema s prištićima, samo s miteserima na nosu koji mi nisu toliko smetali, a ove ne mogu prestat dirati, raskopam si lice i stoput gore izgleda i na kraju ranice ne prolaze tjednima! Sve sto mi inace za pristice funkcionira ne pomaze cak i kad ih ne diram (Clarion, sudocrem, čajevac, witch hazel tonik, Triacneal, glina) Ništa znači ništa! :(((((( Ne koristim puder, samo malo korektora, nisam ništa od kozmetike mijenjala, jastučnice mijenjam i kosu perem :,'( Jel mozda problem s necim drugim u tijelu?? I imam 25 godina ako znaci ista </3
2019 07 12
Desava se od stresa mozda ili pred menstruaciju.
2019 07 12
Možda ste počeli jesti / piti nešto što prije niste pa organizam reagira na to. Ne znam :(
2019 07 12
> Marija007bje: > Možda ste počeli jesti / piti nešto što prije niste pa organizam reagira na to. Ne znam :( Da tocno, zna se i od toga destiti. Pogotovo od raznih slatkisa, cokolade, cipsa i slicno...ja i po sebi primjetim cim malo vise slatkoga ili preslanoga pojedem odmah mi se pojave. Ili npr kad sam znala popiti crno vino također mi se lice osulo pristicima... I ako se dosta znojite to isto zna izazvati pristice pogotovo sada preko ljeta
2019 07 12
Očito ti je vrijeme za bolju čistilicu za lice i redovitiji piling.
2019 07 12
Sad vidim vaše odgovore drage cure, probati ću svakako sa čistilicom novom i neku drugu kiselinu budem uzela onda, Clarion je za sada bio dovoljan no eto, a hrane se znači nisam ni sjetila!! A to bi trebala biti jedna od prvih stvari koju sam trebala uzeti u obzir ajme :( Budem i na to pripazila! A kroasan, mislim da mi nije to, nooooo ajme timing ti je odličan, dečko mi po leđima i prsima ima prištiće koji mu ne prolaze već par mjeseci, nakon ne znam koliko posjeta privatnika i kupljenih skupih krema za prištiće i bakterijske infekcije koje nisu napravile ništ! Znači predivno i svakako ću mu to reći da kaže doktoru iduću tjedan na kontroli! HVALA SVIMA <3
2019 07 13