Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upiti bez pitanja

Dakle, zanima me dal se to i vama desava... Vec nekoliko puta sam dobila upit za neku od stvari koje prodajem, a da osoba nije napisala sto zeli (zamjena, kupnja...). Ne posalje tako reci ni "dobar dan". 🙄 Ja osobno kad saljem nekome upit, obavezno se javim sa pozdravom i navedem sto me zanima. Npr.: "Pozdrav, zainteresirana sam za kupnju ove haljine." i tako nastavimo razgovor i dogovaranje oko kupnje. Odgovarate li na takve "prazne poruke" ,kako ih ja volim nazvati?
2019 07 24
Dešavaa mi se stalno, samo pošalju poruku ono želim to.. Meni glupo pisati i dosađivati ako su zainteresirani.. Ne kuzim smisao takvih poruka
2019 07 24
Da da, ja nekada znam napisati "Izvolite? Nešto ste trebali?" Možda se ljudi srame hehe
2019 07 24
Ja uvijek odgovorim. Pozdravim i pitam tu osobu je li zainteresirana za kupnju i trebam li poslati podatke za uplatu. Jako rijetko, ali znalo se dogoditi da stvarno kupi predmet. Ali da, u 98% slučajeva poslije moje poruke zavlada muk.
2019 07 24
Dobivam dosta takvih upita od novih korisnika , odgovorim na svaki “izvolite” većina ih se nikad ne javi al one koje se jave odmah i kupe stvar koju su htijele :)
2019 07 24
> RocknRoll: > Ja uvijek odgovorim. Pozdravim i pitam tu osobu je li zainteresirana za kupnju i trebam li poslati podatke za uplatu. > Jako rijetko, ali znalo se dogoditi da stvarno kupi predmet. Ali da, u 98% slučajeva poslije moje poruke zavlada muk. i meni se to događa ili pitaju za osobnu primopredaju i gdje sam u Zagrebu (mada se sve vidi na podacima o obrtu, sam pitaš gugl) :')
2019 07 24
Ja sa takvim porukama u 90% slučajeva imam pozitivna iskustva,tj. ostvarenu prodaju :) dok one sa tisuću pitanja,traženja dodatnih slika i mjera,ne znaju reći ni " hvala,ne odgovara..,odustajem" i sl
2019 07 24
Kod mene isto kao kod leptirice, skoro svaki upit bez pitanja zavrsio pozitivnim iskustvom! Dok s onima koje postavljaju tisucu pitanja na kraju nista od toga...nije mi tesko pitati da li su zainteresirani za kupnju, pa eto na kraju ispadne odlicna suradnja na obostrano zadovoljstvo :)
2019 07 24
Kada mi dode prazna poruka odgovaram :pozz slobodno je ....u 99 posto sam imala uspjesnu suradnju...neke ljude treba malo pogurati,nismo svi isti 😊
2019 07 24
Staaalno mi se to dešava 😩😩 Ja onda napišem : dobar dan, zelite kupiti?? 🤣
2019 07 24
Dosta ljudi salje prazne poruke,nekada bude suradnje nekada ne ima i onih sto te udave sa svim mogucim pitanjima pa ni a ni b kasnije a tek oni sto uzimaju podatke i nestaju u vidu magle a ima i onih sto bi ako je moguce za badava da im posaljes
2019 07 24
To je stvar kulture komuniciranja :) Neki od nas su navikli da se komunikacija s drugom osobom započne pozdravom, ali ima i onih koji samo stisnu gumb. Na kraju to ništa ne znači što se tiče moguće suradnje. Imala sam već takvih "praznih" poruka na koje obavezno odgovorim pitanjem "želite kupiti?", i jedan dio njih zaista onda nastavi razgovor i dogovorimo suradnju.
2019 07 25
I meni se to dešava,obično napišem: Pozdrav! Imate li kakvih pitanja?🙂 I vrlo često su mi takvi upiti završili prodajom,isto kako su i cure gore navele....
2019 07 25
Evo ja cesto posaljem praznu poruku, iz razloga jer zelim kupiti, znaci to je to...najcesce posaljem upit sa par pitanja po par puta, kao prodaju pa se ne udostoje ni javiti na upit I onda vidim da je prodano za par dana. Eto, zato se vise I ne trudim nista napisati u poruci, a toj osobi ako je stalo da proda, neka se udostoji odgovoriti 🤗
2019 07 25
> SilaVila: > I meni se to dešava,obično napišem: Pozdrav! Imate li kakvih pitanja?🙂 I vrlo često su mi takvi upiti završili prodajom,isto kako su i cure gore navele.... I meni cesto takvi upiti zavrse prodajom :)
2019 07 25
1 2