Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ako netko zna

Kako provjerit dal je parfem original? Ima neka stranica na internetu di upisem batch kod ili? Unaprijed hvala
2019 08 21
Check cosmetics Check fresh
2019 08 21
Može se provjeriti na ovim stranicama gore koje je kozmetika88 navela, ali to ništa ne znači. Proizvođači fejkova mogu bez problema kupiti 1 original, skopirati batch kod i napraviti 10.000 primjeraka s tim kodom koji će uvijek na kraju ispadati autentičan na ovim stranicama. Najbolje je po meni ukucati na YT ime parfema i "real vs fake" i onda ti pokaže točno videe sa usporedbama pravih i lažnjaka. Često se lažnjaci mogu već golim okom uočiti jer "izgledaju jeftino" - slova su previše razdvojena ili nakrivo, logo je prevelik/premali ili krivo pozicioniran na bočici (prenisko/previsoko), ona cjevčica unutra je predebela i savijena tj. predugačka za svoju bočicu, dijelovi koji bi trebali izgledati metalno i/ili biti od metala su napravljeni od jeftine plastike, slova na naljepnici na dnu bočice su mutna i skoro pa spojena, zaštitnog kartona u kutiji ili nema ili je neprecizno odrezan pa "pleše" po kutiji ili je hedva naguran... itd. Dobar pokazatelj da je original je i da je batch kod na kutiji i na parfemu isti. Kod proizvodnje original dizajnerskih parfema se jako pazi na detalje i svi prolaze provjeru kvalitete tako da ako ne izgleda i ne miriše kvalitetno kao original, onda najvjerojatnije ni nije. Nadam se da pomaže. :")
2019 08 21
Pozdrav, relativno sam nova i neupućen otvoriti temu. Nemojte zamjeriti molim vas. Zvučati će jako čudno no kupila bi Elfs ukrasnu vrećicu većih dimenzija. Znaci onu koju dobijete u dućanu kada kupite nešto. Postoji li netko tko bi mi to bio voljan prodati, ili me uputiti kako da Otvorim temu za to? Hvala unaprijed 😊
2019 08 22