Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Omiljeni artikli

E narode koliko dugo u omiljenima držite artikle i da li ikada kupite šta od toga? Ja ih s vremenom na vrijeme obrišem ako nešto neću kupiti
2019 09 09
Ja nemam pravila. Obično ono što baš želim, javim se odmah i kupim. A kada istražujem nešto, onda se dogodi da spremim par stvari pa brišem kada se odlučim. Neke stvari mi stoje u omiljenima duže pa mi se dogodi kad nakon određenog vremena idem vidjeti što sam spremila, odlučim to kupiti ako je još dostupno. Uglavnom, ne stavljam stvari 'za bezveze' u omiljene, tek tako da se nađu. 😊
2019 09 09
Ako je nešto super jeftino i novo, a svidi mi se - kupim odmah. U omiljene stavljam stvari koje planiram kupiti, ali nisam sigurna odmah na prvu, tj. trebaju mi mjere ili se dvoumim oko cijene. Ponekad mi mjere ne odgovaraju ili se prodavačice ne jave na upit pa ipak zadržim u omiljenima kao podsjetnik ako naletim na nešto slično. A ponekad nisam sigurna u kupnju, jer prodavačica nema još povratnih pa onda držim artikal u omiljenima kako bih stekla više povjerenja u kupnju. Više je opcija, ali uglavnom je sve u omiljenima s razlogom i što mi je u planu. Ne svrstavam sve na što naletim.
2019 09 09
I kod mene ,je ( kako kaze Eisen77) u omiljenima , sve s razlogom .Ono sto mi "klikne" odmah ,ne stavljam nego saljem upit isti tren. A u omiljene stavljam - - prvo ono sto bas nisam sigurna - broj ili model ili boja,trazim nesto takvo , pa usporedujem, ; i drugo, tamo stavljam i nesto sto mi je "kliknulo" ,al mi cijena nije "kliknula"😅, I onda s vremena na vrijeme pocirim , Vise puta vidim da prodavacice spuste cijenu , pa se i tad odlucim i kupim , ako me ko ne preduhitri😁 Al ima i toga da prodavacice dignu cijenu , e onda stvar brisem iz omiljenih . Evo nedavno sam u sred ljetnog zvizdana odlucila, ma idem kupit cizmice (jedne iz omiljenih ) i sta vidim, lijepo prodavacica ni manje ni vise nego uduplala cijenu. Tako nis😁, ide odma van iz omiljenih Ne zato sto je prodavacica digla cijenu , jer svatko ima pravo, za svoju robu, stavit cijenu koju god zeli ,a kupci odluciju, nego zato sto mislim da ,ipak, ovaj tip arikala (odjeca i obuca) ,nikako ne mogu vremenom dobivat na vrijednosti.Mogu samo gubit. Uglavnom, dobra su stvar , sluze mi i stvarno , na koncu , dosta kupim iz omiljenih
2019 09 09
U omiljenima su mi stvari koje prije ili kasnije kupim ako me netko ne preduhitri
2019 09 09
> nadadamic10: > U omiljenima su mi stvari koje prije ili kasnije kupim ako me netko ne preduhitri također :)
2019 09 10
Ja u omiljenima imam svasta i najradje bih da imam dovoljno love pokupovala bas sve haha!! Ali vecinu koja mi i je u omiljenim kupim kad-tad...Pogotovo ako nesto uspjesno prodam- odmah i kupim sa MK :)
2019 09 10
> schmetterling: > > nadadamic10: > > U omiljenima su mi stvari koje prije ili kasnije kupim ako me netko ne preduhitri > također :) Isto tako :)
2019 09 11