Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razlijepljene cipele i jedna bezobrazna korisnica

> Meriemica: > > mihica555: > > > Meriemica: > > > Evo da vidite i tko je korisnica. (da, osoba koja je to napisala je profesorica hrvatskog jezika), zapitala sam se tko odgaja našu djecu u školama. Došlo mi je ZLO. > > Ne razumijem čemu ovo, sasvim je nebitno što žena radi, napravila je to što je napravila, nema veze jel profesorica, doktorica, pravnica ili nešto deseto. > > Profesori ne odgajaju nasu djecu, oni ih obrazuju. Odgoj dolazi od doma. > Štima sve. Ja aludiram na njezinu nepismenost. Ovo što piše su osnove - ŠUTILA??? RIJEŠAVATI? - Ne, ja ne bih da takva jednog dana uči moju djecu. Iskreno, preletjela sam preko tih postova, ja sam komentirala ono vezano uz DNO, bilo tko može biti prost i neodgojen, to je bila moja poanta 😂 nevezano uz zanimanje
2019 09 19
> mihica555: > > Meriemica: > > Evo da vidite i tko je korisnica. (da, osoba koja je to napisala je profesorica hrvatskog jezika), zapitala sam se tko odgaja našu djecu u školama. Došlo mi je ZLO. > Ne razumijem čemu ovo, sasvim je nebitno što žena radi, napravila je to što je napravila, nema veze jel profesorica, doktorica, pravnica ili nešto deseto. > Profesori ne odgajaju nasu djecu, oni ih obrazuju. Odgoj dolazi od doma. škola je odgojno obrazovna ustanova i odgoj dolazi I iz škole, a ne samo "od doma", dok sam čitala postove profesorice imala sam dojam da galami kroz poruku, zamisli što tek djeci radi..
2019 10 10
mene baš sad zanima tko je ta, ime i prezime
2019 10 10
1 2 3