Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Uvaljena fejk i ostecena roba, korisnica se pravi grbava

Povrat je napravljen, negativna joj ostaje, temu cu izbrisati da ne zatrpavam forum. Hvala svima na savjetima.
2019 09 23
Super!🖒
2019 09 23
Ili da ne brisem temu?
2019 09 23
Ne bih brisala temu. Pogotovo ako joj je linkana u negativnoj, a trebala bi biti jer ovo nije bilo ups, nisam skužila da je fejk, ovo je bilo baš brutalno uvaljivanje fejka i pravljenje blesavom nakon toga.
2019 09 23
Super nek je napravila povrat iako bi bilo bolje da ga je odmah napravila bez otvaranja teme i da ste se odmah uspjele dogovoriti ali bolje ikako nego nikako;-) Temu ne bih brisala
2019 09 23
Ne bih ni ja.
2019 09 23
Onda tema ostaje samo mislim da bi joj podatke tribalo maknit, ostavit samo nick na profil
2019 09 23
Ja sam neki dan imala veoma sličnu situaciju, ostavila sam temu i nick s krpica, a osobne podatke sam maknula. Iako, meni je ova vaša baš suspektna i bez obzira na povrat mislim da zaslužuje crnu listu i blok jer je baš svjesno išla uvaliti fejk. Artikl s wisha i etikete s originala (zato se tako bahato postavljala u smislu da je original i da ima etikete) - to je baš svjesno varanje i krađa i takvima na krpicama nije mjesto.
2019 09 23
> nefertiti111: > Onda tema ostaje samo mislim da bi joj podatke tribalo maknit, ostavit samo nick na profil To da. Vratila je novce. Ipak. Ali negativna i tema neka ostanu jer sumnjam da itko želi suradnju s takvim prodavačem.
2019 09 23
U temi se vidi fino "ne smarajte me vise molim", "ne radim povrat" itd..
2019 09 23
> nefertiti111: > Povrat je napravljen, negativna joj ostaje, temu cu izbrisati da ne zatrpavam forum. Hvala svima na savjetima. Ajde super Baš mi je drago.
2019 09 23
Uff...super...nije malo love...
2019 09 23
Prodavačica se našla zaj...s Nefertiti, a znamo da ode ima par profila s kojima se ne zaj.....:) To da je probala zavaljala mene, pa ajde. Valjda se opametila, nekad je i žuti karton dovoljan, makar do neke druge utakmice
2019 09 23
Njeni osobni podaci su maknuti, tema ostaje.
2019 09 23
> Nocturama: > Ja sam neki dan imala veoma sličnu situaciju, ostavila sam temu i nick s krpica, a osobne podatke sam maknula. > Iako, meni je ova vaša baš suspektna i bez obzira na povrat mislim da zaslužuje crnu listu i blok jer je baš svjesno išla uvaliti fejk. Artikl s wisha i etikete s originala (zato se tako bahato postavljala u smislu da je original i da ima etikete) - to je baš svjesno varanje i krađa i takvima na krpicama nije mjesto. Slažem se, ali bi onda trebalo blokirati pola korisnica, a to se neće dogoditi.
2019 09 23