Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ASOS povrat - izgubljen paket

Sonja90, video uvijek možeš poslati preko poveznice na YouTube, vimeo ili slično. Zašto adresu ne pitaš kroz chat? Imam pitanje, malkice offtopic... Je li vam se dogodilo da tracking number kojeg ste dobili drugi dan već "govori" *No data about your shipment*. Također, buni me što je br vezan uz poljsku dhl stranicu na koju me automatski vodi. Trebam li brinuti? U ponedjeljak je predviđena isporuka.
2019 09 27
Nekad salju preko dhl parcel i ne moze se pratiti dok ne dodje u hrvatsku, dobit cete mail od nase poste kad stigne u Hrvatsku s tracking brojem. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/66a6cb3591b8b6759293692e42419dbb.jpg)
2019 09 27
ne sekiraj se, dosta linkova šteka u zadnje vrjeme...
2019 09 27
Ok, hvala cure. Ma nemam baš jako bogato iskustvo kupnje na Asosu, ali ovo malo što imam su veći iznosi i sve je bilo bez greške. Pored toga, ono što sada očekujem je out of stock i nekim vrebanjem sam uspjela uletjeti kada je valjda nekome isteklo vrijeme u košarici. Nadam se da se neću više javljati s pitanjima oko toga. Hvala vam puno.
2019 09 27
> teehee: > Sonja90, video uvijek možeš poslati preko poveznice na YouTube, vimeo ili slično. > Zašto adresu ne pitaš kroz chat? > Imam pitanje, malkice offtopic... Je li vam se dogodilo da tracking number kojeg ste dobili drugi dan već "govori" *No data about your shipment*. Također, buni me što je br vezan uz poljsku dhl stranicu na koju me automatski vodi. Trebam li brinuti? U ponedjeljak je predviđena isporuka. Na YT ?! 😅 Tlaka je to 😂 Adresu ne daju preko chata, nemaju povjerenja, pitala sam tri puta prije. Prije sam vracala cesto o svom trosku. Neki kraci period nisam vracala nista a nisam si ostavila potvrdu na koju adresu sam vracala i onda sam pocela slati besplatno. Link za pracenje ne radi, ali stizu paketi na vrijeme.
2019 09 27
Već godinama kupujem preko Asosa i često sam znala imati povrat, na svu sreću nikada nije bilo problema. Obično im treba 2 - 4 tjedna da zaprime povrat.
2019 09 27
Dakle, izgubih već 2 dana oko ovog povrata. Kontaktirala poštu telefonski i fizički bila u pošti - i oni mi kažu isto. Ugovor s ASOSom im je takav da ge ne uvode u sustav nego samo prosljeđuju i nema mogućnosti dobiti bilo kakav dokaz o slanju :( Kažu - drugi put platite poštarinu pa ćete imati dokaz! A ASOSu sam poslala u mailu return label, no svejedno su me otpilili bez dokaza iz pošte :( U međuvremenu im je stigao povrat druge stvari koji sam poslala tjedan dana kasnije, tako da je izgleda ovaj prvi stvarno izgubljen i nema mi pomoći!
2019 09 27
Ne mora biti, mozda je zapao negdje. Dogodilo mi se 2puta da sam vratila 2paketa i prvo je vracen novac za onaj poslan kasnije. Mozda jos stigne. Pokusajte opet na chat kroz 2dana.
2019 09 27
Evo, ako kome znači info - moj paket su primili danas, a poslan je 19.09. Znači 11 dana putovanja ;)
2019 09 30
Dakle, 24 dana, od paketa ni traga ni glasa. Ne šljivi me ni pošta ni ASOS. Zaključak - besplatan povrat nije besplatan ukoliko želiš da ti stvarno vrate novac!
2019 10 02
Tirza, jel paket stigao njima??? Meni je ispalo sve ok, kroz 10 dana vracen novac.
2019 10 16
1 2