Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevarena!

> nefertiti111: > 5 negativnih ste podijelili radi uzimanja podataka, al eto, ovo bi isli rijesiti mirnijim putem? Najprije, negativne ne mozete ostavljati radi uzimanja podataka, tu ide neutralna. Iako ih dosta zasluzuje negativnu radi toga, jbg, pravila to ne dozvoljavaju. > Cura vas je prevarila, nemate tu sta cekat. Mene je tako isto nedavno jedna zavaljala, dok nisam ostavila negativnu, otvorila temu i zaprijetila policijom, nista nisam postigla. > A ako vec zelite cekat i rjesavat mirnijim putem onda niste tribali ni otvarat temu. Slazem se. Slazem se. I slazem se.
2019 10 01
> kozmetika88: > Negativna i javno podatke doticne > nema se sta cekat Nadam se da ćete dobiti povrat ,ali bilo bi ok, da upozorite druge sa negativnim,ima korisnica koji se ne znaju služiti sa profilom itd,nedavno sam saznala da cura pola godine ovdje ne zna za forum i sl.Ona neće stati na vama još će prevariti i obrisati profil,ili otvoriti novi .
2019 10 01
Obavezno negativna za uvaljivanje smeća. Tako je i mene davno prevarila jedna sa 999 pozitivni, i prodala mi krpu, ali ja tada nisam znala za forum
2019 10 02
Javite se adminu i predocite dokaze..ja sam prevarena i nakon moje negativne cura ostavlja meni osvetnicku...napisala sam joj javno ime i stavila artikl kao dokaz, da bi ona i dalje po svome i nastavila vrijedati. Admin je maknuo meni negativnu a nju blokirao...nazalost novce necu dobiti iako sam joj vratila artikl...
2019 10 02
Gdje su slike srota kojeg ste navodno dobili? Zasto bi Vama itko vjerovao na riječ?
2019 10 03
1 2