Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Bakrena boja kose

Pozdrav svima, već neko vrijeme razmišljam o bojanju kose u nekakvu bakrenu/ginger nijansu, mislim da bi mi dobro stajala s obzirom na boju tena i očiju, čak mi je i dosta frizera to preporučavalo, no ono što me zanima je održavanje, da li je zaista jako teško zadržati postojanost boje crvenih nijansi? Čitala sam o tome na temi "crvena kosa", ali od par frendica sam čula da se ove svijetle ginger nijanse još brže ispiru...
2019 10 05
Probaj nakon sto ti frizer dodje do zeljene nijanse odrzavati kanom, jeftino je i prirodno, a boja odlicna...
2019 10 06
> AMALY31LEE: > Probaj nakon sto ti frizer dodje do zeljene nijanse odrzavati kanom, jeftino je i prirodno, a boja odlicna... Nisam znala da kane ima u toj boji, hvala na ideji 🙂
2019 10 06
Ako imaš prirodno tamu kosu, onda će ti kana odsjaj samo dati bakreni i općenito, kanu je teško kasnije prebojati, pogotovo u svjetlije nijanse. Inače kana je zakon i meni je žao što sam prirodno crnka pa ne mogu kanom to postići. Bojam se u bakrenu, a najbolje što sam u zadnje vrijeme otkrila je Revlon nutri color creme 740 regenerator u boji, ooodličan za održavanje boje između dva bojanja!
2019 10 06
Moja prirodna je dosta svijetla, nešto između tamnoplave i svijetlosmeđe... Taj Revlonov regenerator sam gledala na Notinu, jer je to jedino što mi je izbacilo u ponudu za održavanje bakrene boje, ali nije bilo recenzije pa hvala :") Drago mi je da postoje barem neki načini da se boja održi, posebno sad u početku kada će se ispirati radi plave podloge..
2019 10 06