Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PetraCurila

Ova cura je izgleda prevarantica,prošlo je nekih mjesec dana od kada mi nije stigla plaćena stvar,nakon što mi je rekla da će mi poslati i prikazati potvrdu,to nije učinila,niti mi se javlja na poruke,samo je nestala..
2019 10 11
Uplata je bila na račun njene majke,kako je rekla..
2019 10 11
Pa zašto čekate mjesec dana!! Pronađite je na Fejsu, tražite podatke od ostalih korisnica sa kojima je surađivala, stavite na Crnu listu....i šaljite joj svakodnrvno poruke
2019 10 11
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c7c8ff91f0196c76eb7daedd365141b5.jpg) Pretpostavljam po imenu i gradu da je ovo doticna
2019 10 11
Sakrijte si svoje podatke odnosno maknite ovu uplatnicu pa samo ostaviti njene podatke jer je muljatorica. Javite joj se na fejsu, dajte joj link na temu i zahtjevajte novce kako god. Neka zna da će se pročuti javno jer očito misli da se ne može do nje ako se ne ulogirava na krpice.
2019 10 11
> vedranapv: > Pa zašto čekate mjesec dana!! Pronađite je na Fejsu, tražite podatke od ostalih korisnica sa kojima je surađivala, stavite na Crnu listu....i šaljite joj svakodnrvno poruke Bilo mi je odmah sumnjivo,ali se u početku ispričavala,da ne stigne poslati,ali da će to riješiti čim stigne,a nije mi bilo ni hitno tako da sam neko vrijeme čekala da se javi,ali kako nije,poslala sam joj poruku da se javi,ali nije,a vidjela sam da je pročitala moju poruku,pa sam joj onda ostavila negativnu povratnu i da ću javno objaviti,pa kako se ni tad nije javljala,objavila sam,nisu u pitanju neki veliki novci,ali prevara je prevara,i ne može tako samo proći,pa nek se barem zna.Pronašla sam je na fejsu,i mislim da je to ona,ali nisam joj se još tamo obraćala,a sad je uklonila prikaz prijatelja..
2019 10 11
> maumau: > Sakrijte si svoje podatke odnosno maknite ovu uplatnicu pa samo ostaviti njene podatke jer je muljatorica. > Javite joj se na fejsu, dajte joj link na temu i zahtjevajte novce kako god. Neka zna da će se pročuti javno jer očito misli da se ne može do nje ako se ne ulogirava na krpice. Da,već duže vrijeme se ne ulogirava na krpice,a da obratiti ću joj se na fejs,nek se barem posrami ,ako ništa drugo.
2019 10 11
> glitterica: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c7c8ff91f0196c76eb7daedd365141b5.jpg) > Pretpostavljam po imenu i gradu da je ovo doticna
2019 10 11
Da,i ja sam pronašla taj isti profil,i mislim da je to ona.
2019 10 11
> vedranapv: > Pa zašto čekate mjesec dana!! Pronađite je na Fejsu, tražite podatke od ostalih korisnica sa kojima je surađivala, stavite na Crnu listu....i šaljite joj svakodnrvno poruke
2019 10 11
Ako se ona ne javi pisite decku.
2019 10 12
> mkrpice: > Ako se ona ne javi pisite decku. Zašto dečku? Ne vjerujem da su svi poput dečka ili supruga Ane Mate. Javiti majci na čiji je račun išla uplata, neka ona vrati.
2019 10 13
Ona Vam je na crnoj listi na fejsu vec prozivana
2019 10 14
> mkrpice: > Ako se ona ne javi pisite decku Zanimljiv prijedlog,ne mislim o tome za sad
2019 10 14
> AnaKAna: > Ona Vam je na crnoj listi na fejsu vec prozivana Pogledat ću,nisam još tražila tu crnu listu
2019 10 14